Bavaria-tour

Відпочинок на о.Евія (Евбея)

Вартість від : 395.00 EUR
Маршрут: Львів - о.Евія (Греція) - Львів

Дати виїздів

Серпень
8, 24
Вересень
9
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

Піщаний пляж, чисте море, м'який клімат, термальні джерела

- відпочинок для душі і тіла на о. Евія

Острів Евія (Евбея) - це чудова перлина в намисті грецьких островів, розташованих  уздовж північного узбережжя Аттики в безпосередній близькості від материкової Греції і від блискучої столиці - міста Афіни. Острів своїми розмірами поступається лише Криту. 

Завдяки своїм природним красотам, різноманітності ландшафту, культурної спадщини, місцевих традицій, фольклору, народного мистецтва, кухні, доброзичливості і привітності місцевих жителів, вона отримала славу всесезонного туристичного напрямку.

Острів знаменитий гарячими мінеральними джерелами в місті Едіпсос, які зміцнюють і відновлюють опорно-рухову систему, лікують посттравматичні синдроми, знімають втому, підвищують імунітет і захисні сили організму, зміцнюють нервову систему, сприяють лікуванню захворювань дихальних шляхів, сечостатевої системи, дерматологічних, гінекологічних, зміцнює кісткову тканину, знімають запалення і багато іншого.

1 ДЕНЬ
6:30 Збір групи на залізнічному вокзалі м. ЛЬВОВА.
7:00 Виїзд до Греції. Можливе Приєднання до групи в м. Стрий, м. Мукачеве.
Перетин кордонів. Нічний переїзд.

2 - 11 ДЕНЬ 
Прибуття на острів Евія через порт Аркіца, який з‘єднує поромна переправа до Лутра Едіпс.
Едіпсос - це курортне містечко на острові Евбея в Егейському морі. Він славиться своїми корисними мінеральними джерелами. Тут панує середземноморської клімат - м'яка зима і спекотне сухе літо. Популярні на весь світ хлориднонатрієві і гідрокарбонатнохлоридні води досягають 78 градусів. З 752 джерел Греції 80 знаходиться в Едіпсос. Вода насищена мінералами і солями, піднімається з артезіанських свердловин глибиною в 3 км. Свої корисні властивості вода отримує шляхом змішування морської води і бруду. Мінеральна вода набуває натрій, кальцій, залізо, марганець, магній, йод, бром і хлор. Всі джерела можуть допомогти в лікуванні і профілактики артрозу, радикуліту, ревматизму, захворювання судин і т.д.
Вільний час.
Екскурсійна програма за бажанням.
Відпочинок на морі.
Ночівля.

12 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю.
Виїзд в Україну.
Нічний переїзд.

13 ДЕНЬ
Прибуття до Львова.

Назва готелю
Тип харчування
Вартість туру
 з 1 особи , EUR
Hotel Aidipsos  2*  
HB
395
ELLOPIA 2*      
HB
395
Hotel Diethnes  2*
HB
406
Евстратий 2*
HB
406
Irini Spa Hotel 2*
HB
406
Kentrikon 2*
HB
428
Ilion Spa Hotel 2*
HB
428
Hotel Artemision 2*
HB
417
ΑΝΕΜΟLIA STUDIOS  3*
HB
417
Studios Asteria 3*
HB
428


У вартість входить:

• Проїзд автобусом єврокласу в дві сторони;
• Супровід групи представником фірми по всьому маршруту;
• Проживання в готелі (2 * - 3 *): 10 ночей на о. Евбея;
• Харчування: HB (сніданки та вечері);

Додатково оплачується:
• Квитки на паром в 2 сторони: порт Аркица - порт Эдипсос (11 € /ос);
• Кондиціонер (3 €/ доба / номер).

У вартість не входить:
• Рекомендовані факультативні екскурсії:
- Вечір відпочинку, фольклорна програма «ГРЕЦЬКА НІЧ» - 25 € / ос
- «ТРИ ПЕРЛИНИ Парнас» - Дельфи, Арахового, Царський Візантійський монастир Преподобного Луки (пам'ятники ЮНЕСКО) - 35 € / ос
- «МЕТЕОРА-що парить у хмарах» - 30 € / ос
- «о.СКІАТОС -ЖЕМЧУЖІНА Егейського моря» - 28 € / ос
(Прибуття на катері на найзнаменитіший сосновий пляж острова - Кукунаріес. Відпочинок на пляжі 2,5-3 години. Відвідування столиці острова - вільний час 2,5-3 години)
- «АФІНИ-БАТЬКІВЩИНА ДЕМОКРАТІЇ» - 30 € / ос
( «Столиця Евбіі -Халкіда» - прогулянка по місту, відвідування торгових центрів, феномен обратнотекущіх вод, відвідування монастиря Іоанна Руського
Відвідування Нового Музею Акрополя і Археологічного парку Акрополя (квитки в музеї не включені), прогулянка по Плаке (древньому місту), зміна варти на площі Костітуціі)
- Морська прогулянка на катері на мальовничі маленькі острови Ліхадонісья. По дорозі перегляд місця проживання тюленів і корабельної аварії. Купання на місцевих пляжах. Відпочинок 3 години (обід - традиційні грецькі страви). Відвідини мальовничого села Агьос Гіоргос - 25 € / ос
- Екскурсія по музею виноробства і дегустація вин - 25 € / ос
- Екскурсія в монастир Давида Евбійского, де зберігається глава Святого Василя Великого (приїжджаємо до вечірньої служби). Познайомимося з мальовничою селом Ровьес та Ілля. Можливість відвідати церкву Св. Марини і гарячі джерела в селі, а також повечеряти в традиційних грецьких тавернах - 10 € / ос
- Міні круїз по узбережжю Північної Евіі - подорож по блакитних водах Евійского затоки, повз бухти Агья Сотіра, прибуття в Ялтра. Огинаємо мис Ліхада, острова Ліхадонісья. Можна відвідати Церква Св. Георгія - 15 € / ос
- Відвідування приморських міст Егейського узбережжя (Пефкі - Орей). Історичною святині - Церкви Пресвятої Богородиці «ДІНУС» (що має особливу історію). Відпочинок на мальовничих пляжах Орей (дослівний переклад - «гарний, прекрасний») -10 € / ос
- Автобусний вечірній тур в селище Прокіп. Відвідування храму Святого Преподобного Іонна Російського (де зберігаються його нетлінні мощі). Відпочинок, придбання сувенірів. Відвідування мальовничого приморського міста Лімна - відпочинок на пляжі, прогулянка по численних вузьких вуличках містечка, перекус в традіційних морських тавернах і кафетеріях з видом на море (за бажанням). Можливість відвідати пустель Святого Христодулоса (в скелі) і Церква Пресвятої Богородиці (Панагія Лімна) -10 € / ос
- Монастир Св. Миколая (Галатакі). Зупинка в мальовничому місті Лімна -10 € / ос
- Тур по Північній Евіі. Міста - Н.ПІРГО, Орей, Істія, Пефкі. Проїжджаємо повз мальовничих сіл на півночі Острови. Відпочинок на тихих пляжах села Василика. Відвідування водоспадів Дрімонас. Наступна зупинка Агья Анна. Відвідування Церкви Святої Трійці. Заїзд в Лімна - відвідування обителі Св. Христодулоса - 20 € / ос
• Вхідні квитки в музеї та археологічні місця:
- Афіни 20 € / ос.
- Метеори (один монастир) 3 € / ос.
- Музей і археологічний парк Дельф 12 € / ос
• Візова підтримка - 60 € дорослі / 25 € діти, студенти, пенсіонери (подача в візовому центрі)
• Медична страховка;
• Особисті витрати.

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.