Bavaria-tour

«Термальні чудеса Угорщини» з відвідуванням «угорського Памуккале»

Вартість : 165.00 EUR
Маршрут: Львів - Будапешт - Естергом – Вишеград – Сентендре - Егер - Львів

Дати виїздів

Вересень
25
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                        
  Скачати тур в pdf.            Скачати тур в doc.

1 ДЕНЬ
6:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львів.
7:00 Виїзд з вокзалу. По дорозі можна приєднатися до групи в м Стрий, Мукачеве, Ужгород, Чоп. Проходження кордону.
Перше знайомство – термальні дива Угорщини! Місто-курорт Дебрецен вважається центром східної Угорщини, розташований в 229 км від Будапешта, за величиною друге в Угорщині. Місто може по праву пишатися своїми історичними традиціями і духовною спадщиною.
Унікальним туристичним шлягером в Угорщині є Середземноморський аквапарк «Акватікум» (9 євро / ос. / 2 години).
Функціонуючі цілий рік під куполом аквапарку і знайомі по річним аквапаркам різноманітні водні гірки обіцяють незабутні враження, які ще більше посилюються від чудових тропічних рослин, що оточують басейни.
Сімейні та групові джакузі, басейни в гротах, коридори з бурхливою течією, водні гриби, струмені, штучні хвилі, дитячий басейн, стіна скелелазів, і 11 водних гірок різної протяжності.
АБО переїзд в Хайдусобосло (влітку) – найвідоміший термальний SPA курорт Угорщини і Східної Європи. Відвідування термального комплексу з безліччю звичайних і термальних басейнів, басейнів з гідромасажем, джакузі і т.д. (6 євро / чол).
Переїзд в Будапешт. По дорозі відвідання Геделле.
Розміщення в готелі. Ночівля.

 

 

2 ДЕНЬ
8:00
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Будапешту. Будапешт – одна з найкрасивіших європейських столиць. Це як будинок, в який Вас вперше запросили в гості. Будапешт важко звинуватити у відсутності доброзичливості, хлібосольства і любові до життя. Могутній потік Дунаю розтинає місто надвоє – на Буду, з її горами і долинами, і на рівнинний Пешт, панорама якого оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. Вільний час на площі Героїв. Є можливість відвідати на вибір:
• термальні купальні Сечені (9 євро / 4 години);
• один з найстаріших зоопарків Європи (6 євро);
• парк розваг (від 4 євро) – 50 видів атракціонів, серед яких «Залізна дорога дракона», Печера Страху, Дзеркальний лабіринт, Магічний замок, Колесо огляду і найдовші в Європі «Американські гірки» з дерев'яним каркасом.

- Музей образотворчих мистецтв (6 євро / особу)
17:00 Відвідування Тропікарію – Океанарію (6 євро / ос.): 11-метровий тунель з акулами, екзотичними рептиліями, різнокольоровими тропічними пташками просто у вас над головою. Можна погодувати алігаторів, навіть промокнути під тропічним дощем! Все це в торговому центрі Кампона. Крім екзотичних відчуттів – час для покупок, якщо залишилися сили.
Повернення в готель.

 

3 ДЕНЬ
Сніданок.
Естергом – Вишеград – Сентендре (25 євро). Поїздка на цілий день в закрут Дунаю до трьох найкрасивіших міст Угорщини. Естергом — «Угорський Рим», старовинне слов'янське місто, Вишеград – колишня столиця, літня резиденція угорських королів, ви побачите стародавню столицю угорських королів – Вишеград, відвідайте «іграшкове» місто Сентендре (20 євро) – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки. Відвідування ювелірного центру Caprice. Товарний знак фірми «Каприз» користується міжнародним визнанням і популярністю в області обточування діамантів, виготовлення ювелірних виробів і їх експорті ювелірних виробів.
Ввечері пропонуємо сходити на фольклорний вечір з програмою (18 євро).
Ночівля.

 

 

4 ДЕНЬ
Сніданок.
Факультатив (20 євро / ос.):
«Термальні чудеса Угорщини» - «Угорський Памуккале», місто Егерсалок. Відвідування Wellness - комплексу (10 євро / чол).
До ваших послуг масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни. По мальовничих гірських дорогах ми переїжджаємо в м. Егер (один з найзнаменитіших угорських історичних романів «Зірки Егера», написаний Гезою Гардоні, присвячений героїчній обороні Егерської фортеці в 1552 році). Перлина бароко, готики, рококо і неокласики знаходиться в північно-східній Угорщині.
Оглядова екскурсія. Егер – це також і батьківщина вогняних червоних вин. Продегустувати знамениті сорти вин (наприклад, «егрібікавер» – егерська бичача кров) краще за все в вікових льохах, вирубаних з туфу в Долині Красунь, де Вам запропонують дегустацію вин і знаменитий Угорський гуляш в фольклорному винному погребі (10 євро / ос.). За бажанням і при наявності часу – відвідини печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість ... До ваших послуг купання і водні атракціони (9 євро).
Повернення в Чоп до відправлення поїзда.

 

 

5 ДЕНЬ
Прибуття в Львів.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

• проїзд на автобусі згідно маршруту туру;
• проживання в готелі 3 * в номерах зі сніданками (4 ночі);
• екскурсійна програма, супровід керівника.

 

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

 • Страховка – 50 грн. /ос.;
 • вхідні квитки;
 • факультативні екскурсії (ціни вказані в програмі туру);
 • один з найстаріших зоопарків Європи (6 євро);
 • каток під відкритим небом (5 євро / 1 година);
 • відпочинок в термальних купальнях Сечені (9 євро);
 • музей образотворчих мистецтв (6 євро);
 • відвідування Тропікарія - Океанарію (5 євро);
 • Сентендре – 15 євро;
 • водний парк «Акватікум» (8 євро);
 •фортеця в Вишеграді (4 євро).

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

• мінімальна кількість туристів на факультатив - 20 ос.;
• автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• туристична компанія ВАVARIA-TOUR залишає за собою право вносити деякі зміни в програму туру без зменшення загального обсягу та якості послуг, в тому числі надавати заміну готелю на рівнозначний.

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.