Bavaria-tour

Слідами Аргонавтів

Вартість : 578.00 EUR
Маршрут: Кутаїсі - Местія - Ушгулі - Батумі
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

1 ДЕНЬ
Прибуття в Кутаісі. Зустріч в аеропорту, трансфер, поселення в готель.
Оглядова екскурсія.
Це найстаріше місто на Кавказі, яке засновано більше 30 віків тому, це древня солиця міфічної Колхіди, а також резиденція легендарного царя Еєта. Саме з містом Кутаісі повязаний міф про Аргонавтів та Золоте Руно.
Під час прогулянки його вулицями, ми відвідаємо головну памятку - храм царя Баграта.
Монастирі Гелаті і Моцамета
На відстані 12 кілометрів від Кутаісі розташована одна з головних святинь Грузії - Монастир Гелаті, який збудовано під час правління найвеличнішого царя в історії Грузії - Давида Будівельника. Монастирський комплекс вважається шедевром середньовічної грузинської архітектури та мистецтва загалом. У ньому збереглися фрески XII сторіччя, на одній з яких зображений і сам Давид Будівельник. Монастир розташувався на високому пагорбі, звідки відкриваються незабутні краєвиди на гірські кавказькі масиви.
У супрводі гіда ми продовжимо нашу подорож і відвідаємо комплекс Моцамета, який розташований в одному з найбільш живописних місць Грузії. Тут Ви почуєте зворушливу легенду заснування Монастиря і зможете загадати заповітне бажання, яке неодмінно збудеться!

Парк Юрського періоду - Сатаплія
Це унікальне місце, яке цікавить та чарує своєю неповторністю. Підтвердження цьому - сліди динозаврів в натуральний розмір. Печери всередині печер, підземні озера і багаточисельні місточки - після прогулянки тут можна відчути захват від самої лише атмосфери цього місця.
Це справжнісінький грузинський парк Юрського періоду, цілий підземний світ, який точно подарує Вам захоплення! Кожен може торкнутися багатовічної історії разом з нашим гідом, а також почути багато цікавих фактів про "Золоте руно" та Аргонавтів.
Відвідавши це місце, розумієш, що історія для Грузії є настільки ж важливою, як і сучасність. Усі ці творіння природи підсвічено різними кольорами, що створює незабутню ілюзію, яка запам'ятається на все життя!
Поселення в готель. Ночівля.

2 ДЕНЬ
Сніданок. Вільний час в Кутаісі.
Рача: Бараконі, Шаорі, Нікорцмінда, Дегустація Рачинських вин
Є можливість дізнатися якою ж насправді є Рача на смак. Дегустація рачинських вин в ансамблі з місцями: Бараконі, Шаорі і Нікорцмінда!
Недоторкана краса середньовіччя так само зливається з сучасністю, як і ріки, які здаходяться поблизу церкви Бараконі.
Найбільша ріка західної Грузії - Ріоні немов би підхоплює ріку Лухуні, створюючи неповнорний дует в нас перед очима. Це композиція не лише кольорів, а і Ваших відчуттів.
Ну а вже після бурхливих вражень від побаченого, на нас чекає контрастний спокій, який подарує нам озеро Шаорі, біля підніжжя гори, де воно знаходиться. Після того як ми насолодимося красою гірського озера, зробимо крок на зустріч до унікального архітектурного витвору - монастиря Нікорцмінда. Багаточисельні орнаменти і барельєфні композиції роблять його найбільш видатним прикладом середньовічної грузинської архітектури.
Компліментом після побаченого буде гучний тост та відоме вино Грузії - Хванчкара. Дегустація кращих вин та страв. Для бажаючих, можна ознайомитись з процесом приготування вина.
Повернення в готель. Ночівля.

3 ДЕНЬ
Сніданок, виселення з готелю. Переїзд до Сванетії.
Дорогою ми відвідаємо: Монастир Чкондіді, Каньйон Гочкаділі.
До найбільш древнього монастиря західної Грузіїї ми піднімемось за допомогою канатної дороги, і одразу ж опинимось в атмосфері умиротворення середньовічного монастиря. Гід розповість нам багато цікавого про минулу велич та впливовість цього дивовижного монастирського комплексу, який збудували ще у VII сторіччі. Це місце, де можна розслабитись, зануритись у самого себе та відчути атмосферу дотику з таємницею.
На відстані 5 кілометрів від монастиря на нас чекає іще одне яскраве враження - каньйон, промитий рікою Абаша, неповторної краси. Фотографії, зроблені тут, як і спогади, будуть найяскравішими!
Прибуття в Местіа, поселення в готель. Ночівля.

4 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.
Оглядова екскурсія. Местіа - мальовнича столиця Сванетії.
Багато веж видніються на фоні гірських пейзажів, і це настільки красиво, що аж захоплює дух! Незабутня прогулянка, яка приведе нас до будинку відомого грузинського альпініста - Михайла Хергіані, а також до етнографічного музею Местіі, куди ми з Вами і завітаємо.

Льодовик Чалади
Високо-високо у горах знаходиться надзвичайно казкове місце - Льодовик Чалади. Краса, чисте повітря і легка атмосфера - все це подарує Вам багато позитивних емоцій. Родзинкою нашої подорожі буде пікнік біля самого льодовика!
А під вечір ми рушимо до гори Зурулді (Хацвалі), і піднімемось канатною дорогою на саму вершину, де ми вийдемо на оглядовий майданчик з найкращим краєвидом на усі основні вершини Сванетії.
Повернення в готель. Ночівля.

5 ДЕНЬ
Сніданок. Є можливість вирушити на екскурсії.
Водоспад Шдугра
Неподалік від Местіа розташоване селище Бечо, біля самого підніжжя вражаючого льодовика Ушба. Лісовою стежкою ми рушимо в його бік і прийдемо до "небесного водоспаду" Шдугра, який пригостить нас льодовиковою водою.

Екскурсія до озера Корулди
Високо в горах, на запаморочливій висоті в Сванетії, знаходиться озеро кришталевої чистоти - озеро Корулди. На нас чекає казкова подорож горами Кавказу на джипах! Картинка на краєвиди гірських масивів, яка буде в нас перед очима залишиться з Вами в серці назавжди. Пікнік біля озера.
Поселення в готель. Вечеря.

6 ДЕНЬ
Сніданок. Вільний час в Местіа.
Екскурсія в Ушгулі
Гірськими масивами з Местіа ми вирушимо в не менш красиве місце - музей під відкритим небом Ушгулі. Це селище, яке ЮНЕСКО вже багато років тримає під своєю опікою і вважають, що це найбільш високий населений пункт в Європі. З цього "даху Європи" ми піднімемось іще вище - на вежу закоханих, з якої розкриваються найбільш чаруючі краєвиди на природні дарунки Грузії.
В Ушгулі нас пригостять найбільш смачною стравою Сванетії - кубдарі.
Повернення в готель. Вечеря.

7 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд з Местіа в Батумі.
Дорогою на нас чекає подорож в природний заповідник - парк Колхеті.
Озеро Паліастомі, ріка Фечорі (пікнік під відкритим небом).
Національний парк Колхеті володіє дивовижною красою і багатими дарами природи. Тут панує спокій. Ріка, яка впадає в озеро Паліастомі є дуже яскравим підтвердженням цього. На катамаранах, без поспіху, ми пройдемо рікою, а наприкінці на нас чекає сюрприз для очей - кришталево чисте озеро. Після того як ми оглянемо усе та усвідомимо, що Грузія - це незвичайно казкова країна, ми підійдемо до берега ріки, де і зупинимось на пікнік з частуваннями!
Після прибуття в Батумі поселення в готель, час для відпочинку. Ночівля.

8 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.
Батумі - це курорт не березі Чорного моря.
Це місто наповнене яскравим сонцем та свіжим морським повітрям. Батумі є головним туристичним центром сучасної Грузії. Місто з великими площами, широкими проспектами і, звісно ж, блакитним узбережжям.
Зелений Мис, Сарпі (Кафе в Сарпі. Відомі Аджарські хачапурі.)
На території в 112 гектарів землі, в Батумі є райський куточок, який називається Зелений Мис. Це ботанічний парк, який відомий завдяки своїм рідкісним рослинам та незвичайній красі. З цього варто починати будь-яку подорож, якщо Ви в Батумі!
А ми прямуємо до самого казкового краю Грузії - Сарпі. (За бажанням, дорогою в Сарпі, можна відвідати найвеличнішу фортецю Аджарії, древній римський форт - Гоніо).
В Сарпі найчистіший пляж, кам'яні скелі, блакитна вода та зелені ліси. Без поспіху, ми з Вами непомітно потрапимо в місце, де готують найсмачніші Аджарські хачапурі. Вам подадуть свіжі хачапурі в асортименті і Ви, з задоволенням, продовжите знайомство з грузинською кухнею.
Повернення в готель. Ночівля.

9 - 11 ДЕНЬ
Сніданок. Вільний час. Дні біля Чорного моря.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт, виліт.

У вартість входить:
• Трансфер аеропорт - готель - аеропорт;
• Транспортне обслуговування відповідно до програми;
• Проживання в готелях 3* за концепцією ВВ (Міста Кутаісі, Местіа та Батумі);
• Екскурсії, що включено до вартості туру;
• Екскурсійне обслуговування відповідно до програми;
• Послуги ліцензованих гідів;
• Вхідні квитки за основним екскурсійним маршрутом;
• Обіди та вечері в ресторанах, або пікніки під час екскурсії.

У вартість не входить:
• Міжнародний авіапереліт. Ціну на авіаквитки уточнюйте в менеджера Туроператора Баврія Тур.
• Допллата за одномісне розміщення 20 € /доба.

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.