Bavaria-tour

Рекламний тур «Балканські красуні»

Вартість : 300.00 EUR
Маршрут: Львов – Дуррес – Тирана – Круя – Корфу – Дуррес – Охрид – Львов
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

СКАЧАТЬ ИНФО-ЛИСТ


СКАЧАТИ БЛАНК РЕЗЕРВАЦІЇ

Рекламний тур «Балканські красуні» (Албанія – Греція (о. Корфу) Македонія )  ТІЛЬКИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ ТУРФІР

Маршрут: Львів – Дуррес – Тірана – Круя – Корфу – Дуррес – Охрід – Львів

1 ДЕНЬ
06:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова
07:00 Виїзд. Є можливість приєднатися до групи в містах Стрий, Мукачево, Берегово. Перетин кордонів. Транзитний переїзд через Румунію, Сербію, Македонію. Нічний переїзд.

 

2 ДЕНЬ
Прибуття в Албанію, місто Дуррес.
Поселення в готель. Відпочинок на морі. Огляд готелів. Вечеря. Ночівля.

 

 

3 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день. Відпочинок на морі.
ЧАС ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ:
Оглядова екскурсія в м. Тірана і м. Круя.
Тірана – столиця Албанії, Тірана веде свою історію з мечеті, булочної і хамама, закладених оттоманським правителем Сулейманом Пашею на самому початку 17 ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької, витонченої італійської та великовагової радянської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися на цілком сучасне місто, здатне запропонувати туристам не тільки масу історичних пам'яток, а й нічне життя, гарні ресторани та інші культурні дозвілля.
Переїзд в місто Круя.
Середньовічне місто розташувалося на схилі гори і дарує всім естетичне задоволення. Неприступна і живописна Круя заслуговує на окрему увагу, адже її прапор ліг за основу албанського. Пережила Круя багато і, що дуже важливо – вціліла. Бруковані вулички, сувенірні лавки з антикваріатом і, звісно ж, краєвиди, які відкриваються звідси, варті аплодисментів! Повернення у готель.
Продовження огляду готелів. Вечеря. Ночівля.

 

 

 

4 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю. Транзитний переїзд до Греції.
Переправа на паромі на легендарний острів Корфу (11 € в одну сторону), оспіваний давньогрецькими поетами – Аполлонієм Родоським і Гомером.
Корфу найбільш зелений з усіх грецьких островів, місце елітного відпочинку, маленький рай на землі.
Прибуття на о. Корфу. Розміщення у готелі. Вечеря. Ночівля.

 

 

5 ДЕНЬ
Сніданок.
Огляд та інспекція молодіжно-розважального курорту Кавос  та готельного комплексу «Island beach resort».
Вільний час. Відпочинок на морі.
Грецький вечір.
Ми запрошуємо Вас познайомитися з культурою і традиціями Греції! Відчуйте на собі справжню грецьку гостинність! Відчуйте емоційний ритм національної музики.
Тут Ви познайомитеся з багатовіковими традиціями грецького народу, під грецьку музику спробуєте різноманітні страви національної кухні і молоде домашнє вино, опинитеся в центрі справжнього свята – для Вас приготовано яскраве, барвисте театралізоване дійство, яке триватиме до опівночі. Вечеря. Ночівля.

 

 

6 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день на морі.
ЧАС ДОВІДАТИСЬ БІЛЬШЕ:
Велика екскурсія по о. Корфу.
Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Триміфунтського – небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона, де знаходяться мощі Спиридона Триміфунтського, є одним з найбільш значних пам'ятників о. Корфу, був побудований в 1589 році.
Ми продовжимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці – Лістон, стародавніх венеціанських вуличках цього міста, а також погуляємо по Спіанаді – найбільш  красива  і велика площа  міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.
Екскурсію продовжимо  із відвідин палацу «Ахіллея» – літньої резиденції імператриці Австро-Угорщини – Єлизавети, відомої, як «Сісі» (7 € квиток).
Далі ми поїдемо  на завод з виробництва лікерів і солодощів з маленького китайського апельсинчика кумкват (цей делікатес в Греції Ви можете знайти тільки на острові Корфу), де запропонують для дегустації свою продукцію – лікери, молоді та витримані вина, узо і багато іншого.
Далі ми зробимо переїзд на західне узбережжя, в Палеокастрицю – один із наймальовничіших куточків острова, який омивається Адріатичним морем, відвідаємо знаменитий  чоловічий монастир – «Животворяще  Джерело».
Не залишиться непоміченим відвідування села Макрадес – туристичне село, центр сувенірів Корфу, відоме своєю оливковою олією першого холодного віджиму, натуральною косметикою, ароматними спеціями і багатьом іншим, що можна купити тільки в цій частині острова.
Повернення у готель.
Вечеря. Ночівля.

 

 

7 ДЕНЬ
Сніданок.
Огляд та інспекція готелів  північно-східного узбережжя острова Корфу: Дасія – Іпсос – Ахараві – Кассіопі – Барбаті.
Вільний час для обіду (за доплату).
Огляд та інспекція готелів південного  узбережжя острова Корфу: Бенітсес – Мораітіка – Месонгі – Агіос – Лефкімі – Спартера.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

  

8 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю.
Переправа на поромі (11 Є / одна сторона) до портового міста Ігумениця.
Переїзд по території Греції до м. Каламбака.
Екскурсія: «Величні МЕТЕОРИ» (6 € / вхідний квиток) – Восьме чудо світу. Починаючи з 14 століття, Метеори залишаються унікальним місцем християнського паломництва. З одного боку, Метеори – геологічне диво природи, яке потрібно побачити своїми очима, щоб повірити в нього, з іншого – християнські монастирі, засновані на гігантських обривистих скелях, велично спрямовані в небо, що створюють непередаване відчуття, яке поєднує в собі одночасно страх, потрясіння і захоплення. До сьогоднішнього дня історія будівництва монастирів залишається загадкою. Ми відкриємо завісу таємниці цього унікального місця, відвідавши монастирі, де у вас буде можливість ознайомитися з життям і побутом ченців, оглянути стародавні храми, фрески, старовинні ікони. У монастирях зберігаються стародавні реліквії, безцінні колекції  рукописів.
Переїзд у Албанію, у м. Дуррес.
Поселення у транзитному готелі. Вечеря. Ночівля.

 

 

9 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю. Прибуття в м. Охрід, Македонія.
ЧАС ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ:
Екскурсія містечком та до монастиря святого Наума.
Місто Охрід знаходиться на березі глибокого озера з тою самою назвою. В цей день Ви побачите дивовижне місто з гарним наповненням. Велика кількість церков, вулички з брукованим камінням і приємні панорами на спокійне озеро. Поселення у готель.
Вільний час. Купання на озері.
Вечеря (за додаткову плату у рибному ресторані з супроводом живої музики – 20 € обов’язково).
РЕКОМЕНДУЄМО:
Якщо Ви бажаєте придбати сережки, брошки чи намисто, в Охріді живуть дві відомі родини, які прославились, власне, виробництвом прикрас з перлів – це Талеві і Філеві. Знання та навички в цій справі передаються в родинах з покоління в покоління.
Окрім цього, в Охріді популярними є музичні інструменти, ювелірні вироби, а також вироби з дерева та міді.
Відпочинок на озері. Вільний час. Ночівля.

 

 

10 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю. Транзитний переїзд по території Македонії , Сербії.
Нічний переїзд.

 

11 ДЕНЬ
Прибуття до Львова.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
• Проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту
• Супровід групи представником фірми по всьому маршруту
• Проживання:
      • 3 ночі у Дурресі
      • 4 ночі у готельному комплексі ΙSLAND BEACH RESORT на о. Корфу
      • 1 ніч м. Охрід (Македонія)

• Харчування ВВ і НВ згідно програми

 

ДОДАТКОВО ДО ОПЛАТИ:
• Квитки на пором в обидві сторони – 22 €
• Вхідні квитки в Метеори – 6 €
• Вхідні квитки в музей «Ахілліон» – 7 €
• Вечеря в рибному ресторані 20 Є

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
• Медичне страхування 135 грн. / ос
• Вхідні квитки в археологічні місця, монастирі і музеї, які не входять до програми
• Курортний збір (обов'язковий платіж на рецепції готелю,Греція): 
   • 2 зірки - 0,5 евро,
   • 3 зірки - 1,5 евро,
   • 4 зірки - 3 евро, 
   • 5 зірки - 4 евро, 
В день за номер

7 євро в день кондиціонер за номер

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.