Bavaria-tour

ТУР НА НАВРУЗ В ГРУЗІЇ

Вартість : 370.00 USD
Маршрут: Київ-Тбілісі-Київ

Дати виїздів

Березень
20
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                        
  Скачати тур в pdf.            Скачати тур в doc.

Попереду прекрасне весняне свято Навруз – відмінний час і можливість для того, щоб відправитися в давно заплановану подорож і як слід відпочити.
Весна – незвичайний час для кожної людини, незалежно від її віку.

 

1 ДЕНЬ
Приліт в Тбілісі
Зустріч в аеропорту. Трансфер в Готель (в автобусі розливаємо всім грузинське вино для гарного настрою).
Розміщення в готелі.

 

2 ДЕНЬ
Сніданок в готелі. Зустріч з гідом в холі готелю в 11.00. Відправлення на екскурсію. Сьогодні Ви побачите, чим дихає і живе легендарне місто Тбілісі.
Наша екскурсія почнеться з огляду Цмінда Самеба – грандіозного собору Святої Трійці в Тбілісі – головного кафедрального собору Грузинської православної церкви, що знаходиться в Тбілісі на пагорбі св. Іллі (лівий берег Кури), що займає за обсягами перше місце в світі і є одним з найвищих в Європі. Далі у нас відбудеться дегустація вина в одному з престижних льохів в Тбілісі.
Продовжуємо екскурсію, і ми з вами піднімемося до Нарікала – кріпосного комплексу різних епох, звідки відкривається прекрасна панорама Тбілісі. Ви обов'язково отримаєте задоволення від виглядів на водоспади в прекрасній скелястій ущелині, і, спустившись по вуличках, оглянете знаменитий на весь світ квартал сірчаних лазень – Абанотубані, відомий своїм комплексом, що стоїть на природних сірчистих джерелах. Потім ми пройдемося по вулиці Шарден з її картинними галереями, магазинами антикварних килимів і сувенірними крамницями. Відвідаємо сучасний міст, якому було дано назву «МІСТ СВІТУ», він є другим у світі за складністю архітектури.
Обід в Тбілісі з вином за дод. плату 12 $ з людини.
Ми вирушаємо в подорож по культових місцях країни. Відвідування Храму Джварі (храм «Святого Хреста»), побудованого в VI ст. Він стоїть на високій горі, звідки відкривається прекрасна панорама на злиття двох величних річок Арагві і Кури. Джварі – перший в Грузії пам'ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Далі ми відвідаємо один з головних духовних центрів країни Храм Свєтіцховелі (в перекладі «Животворящий Стовп»). Пройдемо по стародавніх вулицях Мцхета, прогуляємося по сувенірному базару.
Трансфер в Тбілісі на вечерю в кращий ресторан з грузинським фольклором і танцями + вино
Трансфер в готель.

 

 

3 ДЕНЬ
Сніданок у готелі. Наша екскурсія почнеться з винного регіону Грузії – КАХЕТІЇ, куди ми будемо їхати через мальовничий Гомборський перевал.
Відвідаємо Будинок-музей Олександра Чавчавадзе в Цинандалі – це місце відоме і багато в чому символічне. Звідси почалася європеїзація Грузії, звідси почалося грузинське виноробство і грузинсько-російська інтеграція в світлих своїх формах. Маєток розташований на величезній площі з власним винним сховищем, красивими садами і парком, де свого часу відпочивала щороку царська родина Романових. Далі у нас відбудеться дегустація вина і чачі на заводі Шухмана. За дод. плату 10 $ з людини.
Продовжуємо екскурсію в місто – фортецю, місто любові Сігнагі, розташований на вершині пагорба, звідки можна насолодитися прекрасним видом на Алазанську долину і гірський хребет Кавказу.
Далі у нас переїзд в село Нумісі, там у нас відбудеться вечеря в ресторані по-кахетинськи з грузинськими піснями і з вином. Також буде майстер клас з приготування грузинського хачапурі і шашлику. (Цей день Вам запам'ятається на довго)
Трансфер в готель Тбілісі.

 

 

4 ДЕНЬ
Сніданок у готелі.
Звільнення номерів до 12.00. Вільний час. Трансфер в аеропорт. Якщо у Вас пізній виліт, Ви можете залишити Ваш багаж в готелі і в призначений час Вас заберуть в аеропорт.
У цей день ми даруємо Вам подарунок – поїздка на найбільший ринок золота і срібла, де Ви зможете купити за хорошими цінами подарунки своїм близьким і коханим.
Вільний час, самостійно добираємося до готелю. У призначений час трансфер в аеропорт.

  

ДО ВАРТОСТІ ВКЛЮЧЕНО:
• Транспортні послуги по всій програмі
• Послуги кваліфікованого гіда
• Підйом на канатній дорозі до фортеці Нарікала
• Проживання в готелі 3* на базі сніданків
• Обід і вечеря за програмою
• Майстер-клас шашлику і Хачапурі
• Фольклорний ансамбль в ресторані з вином і вечерею
• Застілля в Тбілісі в ресторані з вином і з грузинськими танцями
• Трансфер на ринок золота
• Музей Цинандалі
• Дегустація вина в Тбілісі
• Вино при зустрічі в аеропорту
• Подарунок від компанії.

 

ДО ВАРТОСТІ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
• Авіапереліт
• Страховка
• Обіди та вечері, які не вказані в програмі і йдуть як дод. плата
• Інші міцні напої, що не вказані в турі
• Дегустація на винному заводі Шухман

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
USD
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.