Bavaria-tour

На вихідні до Кракова

Вартість : 65.00 EUR
Маршрут: Львів - Краків - Львів

Дати виїздів

Вересень
7, 28
Жовтень
5, 26
Листопад
9, 23
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                                            Без нічних переїздів ! Без доплат !

                                 
 Скачати тур в pdf        Скачати тур в doc         

1 ДЕНЬ
06:30 Збір групи на залізничному вокзалі м.Львова.
07:00 Виїзд до Польщі. Перетин кордонів. Прибуття в королівське місто Краків.
Оглядова екскурсія містом. Краків - культурна столиця Польщі! Затишні вулички, Маріацький костел, ринкова площа з торговими рядами Сукеннице і, звичайно ж, бездоганний архітектурний ансамбль - Вавельський замок. Все це доповнюють красиві люди і розкішні карети, які дарують гостям неймовірну атмосферу середньовіччя.
Вільний час.
Рекомендації щодо Чим зайнятися? 
Королівський замок на Вавелі 20 Євро - це комплекс палацових та музейних споруд, який має свою славну історію. Ріка Вісла красиво доповнює вид ззовні, а внутрішню розкіш створюють унікальні колекції музейних експонатів. Тут ви побачите бельгійські гобелени, меблі та предмети інтер’єру, які все ще пам’ятають своїх попередніх власників, коштовні картини, колекцію польської зброї, коштовності польської корони та багато іншого. Ви побуваєте в королівських палатах, де захопитесь вишуканим інтер’єром, а гід доповнить картинку своїми цікавими розповідями.

 


Єврейський квартал - 22 Євро. Казимеж, милий куточок Кракова, колись був окремим містечком. Вузенькі вулички, величні храми і багато маленьких кафе знаходяться тут. Без поспіху, прогулюючись, ми перейдемос
єврейським кварталом в компанії гіда. Ця екскурсія - гідне продовження знайомства з містом. 
Краківські підземелля - 18 Євро - це ультрасучасний історичний музей Кракова. Цікава подача історії древнього міста представлена саме тут. Це майбутнє і це прогрес музеїв. Голограми і проекції гармонійно поєднуються з музейними експонатами. В цьому музеї можна відчути себе учасником минулого і осягнути теперішнє. Все тут можна помацати, покрутити, відкрити чи закрити, і ніхто нічого не скаже.
Відвідування аквапарку - 5 Євро + вх.квиток 37 zł
Пропонуємо Вам відвідати аквапарк, один з найбільших в Європі. Басейни з озоновою водою, гідромасажні ванни, гвинтові гірки, джакузі, сауні і солярій. А ще тут є Водний бар, де можна випити каву, чи почастувати себе десертом.
Вечеря "Краківська пивоварня" з дегустацією пива та закусок - 25 Євро.
Нестандартна зустріч з гідом чекає на кожного, хто приєднається до багатого столу з дегустацією закусок та пива. Дружні та дуже цікаві розповіді на різні теми - це іще один крок до пізнання історії та культури Польщі.
Поселення в готель. Ночівля.

Рекомендації щодо Чим зайнятися?

  

2 ДЕНЬ
Сніданок. Вільний день.
Поїздка в Закопане - 25 Євро.
Оглядова екскурсія. Найбільш високогірне місто Польщі, відвідувачі якого приїжджають сюди не тільки заради гірськолижних трас, а й для того, щоб помилуватись надзвичайною красою краєвидів.
Буковинські терми - 15 Євро.
В цей день ми вирушимо до казкового місця, де тепла вода б’є з-під землі і приносить людям користь. Сучасний термальний комплекс в Польщі, створений для Ваших незабутніх вражень. День релаксу та радості чекає на Вас! Різноманітні гірки, басейни і сауни прекрасно поєднуються з природою навколо Вас. Влітку тут добре, а взимку іще краще! Навколо сніг, а в басейні під відкритим небом тепло. Розслабитися і добре провести час можна саме тут.
Повернення в КраківНочівля.

 


3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю.
Шопінг в торговому центрі «Galeria-Krakowska».
Рекомендації щодо Чим зайнятися? 
«Біле золото Польщі» - Велічка - 25 Євро.
Це підземне місто, якому вже 700 років. Це витвір мистецтва, який вражає! Туристичний маршрут проходить трьома рівнями через галереї, які прикрашені соляними скульптурами. Велічка занесена у список світової спадщини ЮНЕСКО. На глибині 130 метрів ми побачимо каплиці, споруджені з солі, підземні озера, чудові зали з соляними люстрами неймовірної краси.
Освенцім - 25 Євро.
Величний музей пам’яті загиблим під час Голокосту. Колишній концтабір неподалік Кракова, де час зупинився. Тихий біль і горда пам'ять про людей, які тут встояли. Музей, в який можна їхати, лише цілком усвідомивши це бажання. Віддати дань поваги та співчуття, подумки, можна в цьому місці. Відвідати цей музей потрібно хоча б раз в житті, для усвідомлення та розуміння, що більше ніколи! Освенцім включено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Відвідування Ланьцутського замку - 15 Євро.
Це велична споруда неймовірної краси! Саме тут, в Ланьцуті, час зупинився без видимих оку втрат. У цьому місці Ви не банальний турист-відвідувач музею, Ви гість самої Її Величності Історії.
Повернення в Україну. Пізнє прибуття до Львова.


У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧЕНО:

 • Проїзд автобусом єврокласу по всьому маршруту
 • Супровід групи представником фірми по всьому маршруту
 • Проживання:  2 ночі в готелі  3* у м. Краків
 • Харчування: сніданки
 • Оглядова екскурсія по м. Краків

НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 • Страхування
 • Вхідні квитки
 • Факультативні програми:
  • Королівський замок на Вавелі (20 €/ос.)

  • Єврейський квартал (22 €/ос.)
  • Краківські підземелля (18 €/ос.)
  • Аквапарк (5 €/ос + вх. кв. 37 zł /ос)
  • Вечеря "Краківська пивоварня" з дегустацією пива та закусок (25 €/ос.)
  • Закопане (25 €/ос.)
  • Буковинські терми (15 €/ос)
  • Біле золото Польщі - Велічка (25 €/ос)
  • Освенцім (25 €/ос)
  • Ланьцутський замок (15 €/ос)

ЦЕ ВАЖЛИВО

Мінімальна к-ть туристів на факультатив - 20 осіб

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено

Туристи, які подорожують самостійно можуть бути підселені в 3- 4- місні номери.

Туроператор залишає за собою право змінювати послідовність програми туру та в разі крайньої необхідності замінити деякі факультативні програми на рівноцінні.

Туристична фірма не може впливати на роботу митних та прикордонних служб, а також корки на дорогах та погодні умови.

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.