Bavaria-tour

Казка для тих кому за...Тур без нічних переїздів!

Вартість : 295.00 EUR
Маршрут: Львів - Прага - Маріанські Лазні - Регенсбург - Карлові Вари - Закопане - Львів
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                        
  Скачати тур в pdf.            Скачати тур в doc.

Тур без нічних переїздів!

Маріанські Лазні - це не лише курорт, але й справжнє джерело історичних пам'яток. Особливо цікаві Храм Марії, Православний Храм св. Володимира, громадський будинок "Касіно", Нові Лазні та колонада біля джерела Рудольфа. Це рай для любителів походів, тенісу, гольфу, гірських та  бігових лиж. Частиною музичної традиції міста стали Міжнародний музичний фестиваль та Дні Ф. Шопена, які припадуть до душі любителям старовинної  класичної  музики.
Слава Маріанських Лазень - в їх цілющих мінеральних джерелах. Тільки в межах міста їх налічується близько 40. Всі джерела відносяться до категорії холодних (7 - 10 градусів) кислих бікарбонат-кальціевих- магніевих- сірчано натрієвих мінеральних вод,  широко використовуваних для пиття, інгаляцій та ванн.
У нашому турі Ви зможете ознайомитися з класичним лікувальним курсом, він заснований на курортному лікуванні, яке завжди починається з вступного лікарського огляду і передбачає індивідуальний лікувальний план, який враховує всі особливості стану здоров'я пацієнта. У санаторному комплексі розташована соляна печера і новий Аква центр з найбільшим басейном в Маріанських Лазнях. При лікуванні основну увагу приділяють використанню місцевих природних цілющих засобів. Гарантією високого рівня курортного лікування та послуг є отримані сертифікати - німецький TUV і чеський MEDISPA.

 

1 день
6:00 Збір групи на з / д вокзалі м.  Львів.
6:30 Виїзд групи, перетин кордонів. Транзитний переїзд по території Польщі та Чехії.
Прибуття в Прагу. Розміщення в готелі. Ночівля.

2 День
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Празі.
Прага - одне з найкрасивіших міст світу. На початку XIX століття Бернардо Вользано нарахував 103 вежі в Празі і таким чином місто придбало ім'я "Місто Ста Веж". В даний час їх налічується більше 500! Древнє  ядро ​​Праги добре збереглося і складає унікальний заповідний архітектурний ансамбль. Центр та історичну частину міста складають Градчани (комплекс Празького кремля) на лівому березі річки Влтави, барвиста Мала Країна, а на правом березі – романтичні, таємничі Старе Місто (Старе Місце) і Нове Місто (Нове Мєсто), що є комерційним серцем Праги. Ці історичні місця, плюс Вишеград  і Єврейське гетто, були внесені до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. "Загальною" визначною пам'яткою празьких "міст" є Королівська дорога. Згідно з правилом, встановленому ще Карлом IV, хід коронації нового короля починався на Вишеграді. У Старе Місце Королівська дорога йде від Порохової вежі по Целетній вулиці до Староміської площі та по Карловій вулиці виводить на Карлів міст. Слідуючи далі по території Малої Країни, вона йде по Мостецькій вулиці, перетинає Малостранську площу і по Нерудовій вулиці прямує до Празького Граду. Саме за таким маршрутом і буде проходити Ваша прогулянка!
Рекомендуємо:
Обід на кораблику по річці Влтава з Бехеровкою, закусками і музичним супроводом. (25 євро)
Вільний час. Шопінг.
Переїзд в Маріанські лазні. Розміщення в готелі.
Чудовий архітектурний готельний комплекс міста зустріне нас. У готелях свого часу було чимало знаменитих гостей, в тому числі король Едуард VII. Готелі прекрасно розташовані поруч з колонадою та церквою Успіння Діви Марії на площі Гете, де всесвітньо відомий німецький поет Йоганн Вольфганг Гете зустрів свою любов - Ульрику. У санаторному комплексі розташована соляна печера та новий Аква центр з найбільшим басейном в Маріанських Лазнях.
Вечеря. Ночівля.

 

 

3 День
Сніданок.
Вільний час. Прогулянка містом.
Рекомендуємо:
Пивні ванни Ходовар (Спа-центр) – 65 євро / ос.
Оригінальна курортна терапія, за допомогою якої Ви поліпшите свою кондицію, поєднує розслаблюючі властивості гарячої мінеральної води з джерела ІЛ-САНО зі збором сушених цілющих трав і хмелю, із додаванням унікального темного пива для ванн, з омолоджуючими властивостями пивних дріжджів. Мета процедури - гармонізація роботи всіх функцій організму, розслаблення та відновлення сил, поліпшення опірності організму. Пивні ванни розслаблюють м'язи, прогрівають суглоби, мають оздоровчу дію на шкіру та волосся. Справжні пивні ванни приймають за температури 34 ° С. У ванну з водою додається мінеральна вода ІЛ-САНО в співвідношенні 1: 1. Головним компонентом є темне спеціальне пиво для ванн, яке готується за традиційною технологією, оригінальний рецепт якої зберігається у головного пивовара заводу Ходовар.
Вечеря.
Дискотека. Ночівля.

 

4 День
Сніданок.
Вільний час.
Рекомендуємо:
Екскурсія в Регенсбург - 35 євро / ос.
Місто Регенсбург в Німеччині відноситься до тих міст, якими захоплюєшся щоразу коли їх відвідуєш. Імперський розмах, тиха краса, особливий затишок, середньовіччя в сучасності... Все це - старовинне місто Регенсбург. Історія міста сягає своїм корінням в глибину століть ... Перші згадки про римську фортецю Castra Regina, побудованої за розпорядженням Марка Аврелія на місці повороту Дунаю, датуються ще 500 р н.е. Приїхавши в місто Регенсбург (Німеччина), потрібно обов'язково подивитися міську Ратушу. Саме в ній, на початку XIX століття, був підписаний документ про остаточне розпад Римської Імперії. Регенсбурзька Ратуша дуже стара і дуже красива!
Викликає захоплення також величезний палац з бароковим фасадом, в якому до цих пір живуть нащадки князівського роду Turn-und-Taxis. Це саме їхні предки стояли біля витоків організації поштової служби Баварії та Німеччини, яка в сьогоднішній час вважається практично зразковою поштовою службою для всієї Європи. Ви зможете випити кухоль фамільного пива Turn-und-Taxis при сімейній пивоварні.
Крім усього сказаного, баварське місто Регенсбург відоме своїми університетами та клініками. У безпосередній близькості від Регенсбурга знаходяться такі важливі для Німеччини та цікаві для туристів пункти, як:
- Інгольштадт = завод AUDI та аутлет Ingolstadt Village,

- Вельтенбург = найстаріша в світі монастирська пивоварня,

- Кельхайм = прогулянкові кораблики та пивоварня Schneider & Sohn,

- Walhalla = зал переможців,

- Абенсбергська пивоварня Kuchlbauer,

- завод БМВ = моделі BMW 1, BMW 3 cabrio, BMW 2, BMW Z.
Невелике (близько 155.000 мешканців) готичне місто - Регенсбург з 2006 року внесене до списку спадщини ЮНЕСКО і завжди раде бачити гостей на своїх вулицях!
Шопінг. Вечеря. Вечір розваг.

5 День
Сніданок.
Вільний час.
Рекомендуємо:
Екскурсія в Карлові Вари - 30 євро / ос.
Найбільш відомий чеський курорт - Карлові Вари був заснований імператором Карлом IV в 1358 році. Знаходиться він всього у 122 км від Праги, недалеко від кордону з Німеччиною, в одному з наймальовничіших місць Західної Чехії - в прекрасній долині, що утворилась злиттям річок Тепла і Огрже, оточеній Крушними і Доуповськими горами, Карлові Вари вважаються головним містом в Західно-Чеському курортному трикутнику. На цей всесвітньо відомий курорт раніше щорічно з'їжджалася уся світова еліта, в тому числі російський цар Петро Великий, Бетховен, Шіллер, Вагнер та інші, а зараз він доступний всім бажаючим.
Цікаво піднятися на пагорб, в ресторан, розташований в башті старого замку (1608 р.), побудованого на місці мисливського будиночка Карла I. А біля підніжжя пагорба знаходиться "Будинок трьох маврів", в якому неодноразово зупинявся Гете. Обов'язково слід відвідати православну церкву, побудовану російськими відвідувачами Карлсбаду в XIX столітті і містить найцінніші вклади, на зразок дорогоцінних ікон Св. Миколая та Св. Олександра Невського на кипарисових дошках, подарованих цьому храму майбутнім імператором Миколою II в 1897 році, або ікона Св. Марії Магдалини , подарованої імператрицею Марією Федорівною. Поблизу розташовані найстаріший в Чехії іподром, кегельбан, стрілецький тир та численні спортивні споруди. Карловарський гольф-клуб був заснований ще в 1904 р, його поле на 18 лунок вважається одним з найкрасивіших в Європі.
Карлові Вари - це батьківщина знаменитого лікеру "Бехеровка", винайденому в 1805 р. карловарським аптекарем Йозефом Бехером, який називають "тринадцятим лікувальним джерелом".  До складу лікеру входить карловарська вода і більше 20 видів трав і прянощів, а рецептура його зберігається в суворій таємниці.
Шопінг. Вечеря. Дискотека.

6 День
Сніданок.
Виселення з готелю. Переїзд в Закопане.
Закопане - гірськолижний курорт, розташований на півдні країни в 110 км від Кракова, недалеко від кордону зі Словаччиною, в улоговині Татранських гір. Центр міста знаходиться на висоті 840 м над рівнем моря. Прекрасні кліматичні умови, унікальна природа, свіже повітря, насичене цілющим бальзамом хвойних лісів, що ростуть по схилах гір і містить мікроелементи та ефірні масла. Таке повітря ідеальне для людей втомлених, ослаблених. Уже багато років повітря в цій місцевості вважався цілющим при захворюваннях дихальних шляхів, алергіях та білокрів'ї.
У Закопане виділяють три головних райони катання - Каспрови Верх, Губалувка і Носаль.
У місті багато ресторанів, пабів, кафе, є фольклорні корчми, нічні клуби, кабаре і казино. Багато магазинів, сувенірні лавки і розважальні заклади розташовані на вул. Крупувки - у найпопулярнішій пішохідній зоні міста. У фунікулера на Губалувку розташовані прилавки та кіоски колоритного регіонального ринку з сувенірами, копченими сирами і всілякими виробами народних промислів.
Розміщення в готелі. Ночівля.

 

7 День
Сніданок.
Виселення з готелю.
Прогулянка по головній вулиці Закопане. У Закопане привертають туристів не лише лижні траси і пішохідні маршрути, а й своєрідний гуральський фольклор, мальовнича дерев'яна архітектура, помилуватися якою можна на фоні гори Гевонт. Закопане ось вже більше ста років є центром культурного життя, що дає натхнення артистам і художникам.
Рекомендуємо:
Терма Буковина Татшанська (15 євро / ос.) - розташована близько 16 км від Закопаного. Термальні басейни - Буковянскі Терми є центром розваги для всієї родини, а також лікувальним і реабілітаційним центром. Термальні об'єкти охоплюють 12 басейнів. Температура води в басейнах в межах 28-36˚С. Купання в мінералізованій термальній воді впливає сприятливо на організм. Особливо позитивно впливає на психічний комфорт, знижує стрес, стабілізує нервову систему, завдяки чому створює внутрішній спокій і виправляє загальну психо-фізичну форму а також сприяє профілактиці хвороби Паркінсона і Альцгеймера. Усуває хвороби серця, стабілізує пульс, лікує хвороби кровообігу, зменшує ожиріння і навіть усуває безсоння.

Виїзд в Україну. Пізнє прибуття до Львова.

 

У вартість входить :

• Супровід представником фірми
• Автобусний супровід по всьому маршруту
• Проживання в готелях 3-4 ***
• харчування НВ
• 1 ніч в Празі
• Оглядова екскурсія в Празі
• 4 ночі в Маріанських Лазні
• 1 ніч в Закопане
• Тур без нічних переїздів!!!!

 

У вартість не входить:

• Рекомендовані екскурсії,
• Вхідні квитки на екскурсійні об'єкти.

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.