Bavaria-tour

АКВАПАРКИ І ТЕРМАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА В ОКОЛИЦЯХ ЗАКОПАНОГО

ПОЛЬЩА

Терма Баня в Бялка Татшанська - розташована близько 22 км від Закопаного. Це незвичайне місце, що поєднує розваги в аквапарку, відпочинок в СПА - комплексі та лікувальні властивості відпочинку в термальних джерелах. Все це у безпосередній близькості до найбільшого у Польщі гірськолижного курорту.
Термальні води добуваються з глибини 2500 м, температура води досягає +72 ° C. У розпорядженні гостей Закопаного знаходиться майже 9 000 м² водних розваг відпочинку.
Терма Буковина Татшанська - розташована близько 16 км від Закопаного. Термальні басейни - Буковинскі Терми є центром розваг для всієї родини, а також лікувальним і реабілітаційним центром. Термальні об'єкти охоплюють 12 басейнів. Температура води в басейнах міститься в межах 28-36˚С. Купання в такій мінералізованій термальній воді впливає дуже вигідно на організм. Особливо позитивно впливає на психічний комфорт , знижує стрес, стабілізує нервову систему, завдяки чому створює внутрішній спокій і виправляє загальну психо-фізичну форму а також сприяє профілактиці хвороби Паркінсона і Альзхеімера. Усуває хвороби серця, стабілізує пульс, лікує хвороби кровообігу, зменшує ожиріння та навіть усуває безсоння.
Teрми «Шафлари» (Szaflary) розміщені близько 14 км від Закопаного. Мають 4 басейни з термальною водою. Температура води досягає 30-38 градусів Цельсія. До складу басейнів входять два басейни зовнішні і два внутрішні, три гірки і міні-басейн для дітей. Крім того басейни мають багато різного устаткування для гідромасажу, таких як водний бич, лавки з водним масажем, масажер «водяний їжак», гейзери, спецобладнання для масажу шиї і спини, широкі і вузькі струмені води.
Аквапарк «Закопане» (ZAKOPANE) - до складу комплексу входять 4 спортивні басейни, рекреаційні та лікувальні з додатковими розвагами. Найпопулярніший з них є зовнішній басейн з термальною водою, глибиною від 1 до 1,35 м. Температура води становить 32 градуси Цельсія. Такий контраст температур є прекрасною розвагою і розрядкою для організму на свіжому повітрі навіть при температурі більше, ніж мінус 10 градусів. Рекреаційна частина басейну має кілька кранів з водними бичами, а також безліччю складних і простих гірок, джакузі і інших розваг.

СЛОВАЧЧИНА

АкваСіті Попрад (Aquacity Poprad). Розташований близько 65 км від Закопаного. Аквапарк працює цілий рік влітку функціонує як аквапарк, а взимку відкриті тільки гарячі термальні джерела. Вода в джерелах видобувається з глибини 1300 м і охолоджується з температури +50 ° C до температури 36 - 38 ° C. Термальна вода добута з цих джерел має особливі лікувальні властивості і допомагає хворим з проблемами опорно-рухового апарату, лікує дихальні шляхи і відновлює нервову систему, також позитивно впливає на кровообіг і дає чудовий косметичний ефект. Ззовні можна відпочити в сидячому положенні у відкритому басейні з лікувальним перламутром і масажними струменями, з лікувальним масажем «водяний гриб» і «гойдає дзвін» або поплавати в плавальному басейні довжиною 33 метри, який особливо зацікавить активних спортсменів.

Термальні джерела «ОРАВІЦА» Oravica - Meander park Thermal. Цей аквапарк особливо полюбився туристам по причині близького розташування від Закопаного і особливо позитивного впливу на організм. Вода в цих джерелах є високо мінералізованою з високим вмістом натрію, кальцію, магнію, сірки і заліза. Фізико-хімічні властивості геотермальних вод часто використовуються в бальнеотерапії. Природні геотермальні води видобуваються з глибини 161 м на стільки гарячі, що потребують охолодження в спеціальному басейні до температури 38-28°С. Рекомендується не перебувати в такому сильно діючому на організм джерелі більше 30 хвилин, оскільки організм без підготовки може чинити опір.

Позитивний ефект після цієї процедури помітний одразу ж після кількох годин відпочинку. Рекомендуємо відвідати джерела «Оравіца» всім, хто бажає швидко відновити своє здоров'я після далекої подорожі або різних виснажливих навантажень. Поруч з джерелами знаходяться декілька пунктів гастрономії з фантастичним гірським пейзажем, де туристи можуть відпочити з келихом смачного Словацького пива та регіональної кухні.