Bavaria-tour

Хорватія - перлина у балканському намисті

Вартість : 295.00 EUR
Маршрут: Львів-Задар-Спліт-Плитвицькі озера-Задар-Львів
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                        
  Скачати тур в pdf.            Скачати тур в doc.

Хорватія – перлина у балканському намисті

1 ДЕНЬ
06:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова.
07:30 Виїзд з України, перетин українсько-угорського кордонів. Нічний переїзд до Хорватії.

 

2 ДЕНЬ
Прибуття в Хорватію, поселення в готель Zadar 4*. Відпочинок на морі.
Вільний час. Вечеря. Ночівля.

 

 

3 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день на морі.
Вечеря.
Чим зайнятись?
Екскурсія «Вечірній Задар» (25 Євро). Історія Задара нараховує кілька тисяч років і зберігає сліди різних культур і цивілізацій. Протягом своєї історії Задар перебував під владою Візантійської імперії, угорсько-хорватської корони, Венеціанської республіки, Австрії, Франції та Італії. Культурне значення міста в історії Хорватії дуже велике. Саме в Задарі був заснований перший хорватський університет та надруковані перші хорватські газети. Сьогодні тут можна побачити руїни давньоримського форуму та міські ворота у вигляді римської тріумфальної арки, візантійські і романські церкви, готичний монастир францисканців і будівлі епохи ренесансу. З нещодавніх пір місто відоме і своїм морським органом – архітектурним дивом під назвою Задарська Рив’єра, з якої, як це одного разу натхненно сказав Альфред Хічкок, «спостерігають за найкрасивішим заходом сонця».
Тривалість екскурсії: вечірні години після вечері, 19:10-22:10.
Ночівля.

 

 

4 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день на морі.
Чим зайнятись?
Корабельна екскурсія на  Корнати (30 євро / діти до 12 р. – безкоштовно). Цей архіпелаг єдиний у своєму роді за красою і розгалуженістю, в який входить 140 островів, невеликих острівців і скель. Архіпелаг утворює своєрідний лабіринт морських каналів і островів, а своєю унікальною красою він зобов'язаний скелям, стрімким берегам, спадаючим в морську безодню, подекуди і з висоти 100 метрів. «Боги хотіли якось відзначити свої творіння і в останній день із сліз, зірок і дихання створили Корнати», – саме так висловився відомий письменник Джордж Бернард Шоу про ці острови.
Тривалість екскурсії: екскурсія на цілий день, 9:00-18:00. Зупинка на острові, де передбачено купання в солоному озері, тому потрібно з собою брати купальники, рушники та лежаки.
У вартість включено: бутерброд в якості сніданку, обід на кораблі, напої під час всієї поїздки на кораблі (вино, вода, соки).
Вечеря. Ночівля.

 

 

5 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день на морі.
Чим зайнятись?
Екскурсія у Національний парк «Крка» та м. Шибеник (30 євро + вхідні квитки / діти від 7 до 12 р. мають знижку). Шибеник – місто на узбережжі Адріатики, яке відоме своїм кафедральним собором Св. Якова XV ст., який входить до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Це цікаве містечко з симпатичними вуличками та фортецею, з якої відкривається неперевершений вигляд на острови. Національний парк «Крка» займає площу більше 100 кв. км. і включає, головним чином, долину річки Крка. Дві третини русла ріки знаходиться в каньйоні. Тут є сім дивовижно красивих водоспадів, із загальним перепадом висот – 242 метра.  Прогулянка на катері приведе до найбільш знаменитого водоспаду – Скрадінській бук, який має висоту 45 метрів. Кришталево чиста вода, перетікаючи по 17 каскадах, утворює безліч смарагдових озер. Величезне задоволення принесе прогулянка дерев'яними доріжками, прокладеними над водою практично на всій території парку. Чудові краєвиди  панорамних майданчиків, спів птахів, аромат квітів і шум води створять неповторну атмосферу і залишать незабутні враження.
Тривалість екскурсії: цілий день, 8:30-18:00. Оскільки в одному з озер дозволено купатися, можна взяти з собою купальники та рушники.
Вечеря.

Ночівля.

 

 

6 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день на морі.
Чим зайнятись?
Екскурсія в м. Спліт та м. Трогір (55 євро з особи). Спліт розташувався на півострові в оточенні історичних міст та населених пунктів. Ця екскурсія відкриє Вам лише частинку історії цього міста, якому нещодавно виповнилося 1700 років. Всі пам'ятки, з якими Ви познайомитеся – Палац імператора Діоклетіана (III ст.), Усипальниця Діоклетіана, Золоті та Срібні ворота, кафедральний собор, храм Юпітера – вважаються одними з найцікавіших культурних пам'ятників міста. Після екскурсії у вільний час можете самостійно відвідати численні пам'ятки архітектури, галереї відомого хорватського скульптора Івана Мештровича, а потім на автобусі вирушимо в Трогір – місто, яке включено ЮНЕСКО до Списку світової культурної спадщини.
Трогір – це музей під відкритим небом. Середньовічне місто-острів, маленька хорватська «Венеція» (Бернард Шоу називав Трогір «Венецією в мініатюрі»), з вузькими звивистими вуличками, мініатюрними площами, де кожна будівля – пам'ятка історії. Старе місто схоже на корабель, який готується до відплиття ось вже декілька століть, щогли і вітрила якого замінили чисельні башти і дзвіниці.
Тривалість екскурсії: цілий день, 8:00-19:00.
Або екскурсія  у Національний парк «Плитвіцькі озера» (35 євро + вхідні квитки). Плитвицькі озера можна назвати ще одним чудом світу – це візитна картка Хорватії. Розташовані в густому лісі, Плитвицькі озера вважаються одним з найбільш унікальних природних феноменів у світі та знаходяться під захистом ЮНЕСКО. Шістнадцять озер з'єднані між собою 72 каскадами водоспадів. Вода вражає своєю кришталевою чистотою і кольором, який змінюється від яскраво-синього до смарагдово-зеленого. Численні зграйки рибок плавають у Вас під ногами і готові із задоволенням їсти з руки запропоновані їм хлібні крихти. Прогулянка парком триває близько трьох годин, але і цього здається недостатньо, щоб повною мірою насолодитися тією природною красою, яка, здається, може існувати лише на картинках, а не в реальному житті.
Тривалість екскурсії: приблизно 3 години (прогулянка  дерев’яними містками, тому важливо, щоб було зручне взуття).
Вечеря.
Ночівля.

 

 

7 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю. Виїзд до України.
Нічний переїзд.

 

8 ДЕНЬ
Прибуття у Львів.

 

ДО ВАРТОСТІ ВКЛЮЧЕНО:
• Проїзд автобусом євро класу
• Супровід представником фірми впродовж усього маршруту
• Проживання в готелі Zadar 4*
• Сніданки та вечері згідно програми

 

ДО ВАРТОСТІ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
• Туристична такса сплачується 1 євро в день для осіб 18+

Для дітей до 12 років туристична такса безкоштовно , з 12 до 18 – 0.5 євро в день.

• Додаткові екскурсії:

 • Екскурсія «Вечірній Задар» (25 євро)

 • Корабельна екскурсія на  Корнати (30 євро / діти до 12 р. – безкоштовно)

 • Екскурсія у Національний парк «Крка» та м. Шибеник (30 євро + вхідні квитки / діти від 7 до 12 р. мають знижку)

 • Екскурсія в м. Спліт та м. Трогір (55 євро з особи)

 • Екскурсія – рафтинг на р. Зрмані. Вартість екскурсії: 40 євро з особи плюс 20 євро з особи за організований трансфер до місця сплаву

 • Національний парк «Плітвіцькі озера» (35 євро + вхідні квитки)

• Страхування 135 грн / особа

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.