Bavaria-tour

Греція-Пелопоннес-Колекція незабутніх вражень

Новинка!
Вартість : 410.00 EUR
Маршрут: Львів-Салоніки-Метеори(Каламбака)-о.Евбея-Афіни-Толо- Мікени - Немея – Нафпліон-о. Гідра- Монемвасья-Гіфіон-Ареополі- печери Діру – Вафья-мис Тенарон/Матапан-Калаврита-Лутраки-Дельфи-Салоніки-Львів.

Дати виїздів

Жовтень
18
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                        
  Скачати тур в pdf.            Скачати тур в doc.

ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН! ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО!

Купаємось на морі,пємо вино  і насолоджуємось життям…..

Пелопоннес - надзвичайно унікальний півострів, розташований на півдні материкової частини Греції і з'єднаний з нею коринфським перешийком. Тут збереглося більшість пам'ятників давньогрецької історії та культури. Свою назву півострів отримав на честь царя стародавньої Олімпії Пелопса, який, згідно з міфом, хитромудро домігся руки Гіпподамії, дочки могутнього царя Еномая. Своєю формою Пелопоннес нагадує лист платана, тому в давнину мав назву «Морея».
Підводячи підсумки, доводиться визнати, що в один огляд неможливо вмістити всі визначні пам'ятки цього одного з найдивовижніших місць на землі. Пелопоннес  заслуговує того, щоб приїжджати сюди знову і знову, кожного разу роблячи для себе нові відкриття.
Тож розпочинаємо….

1 ДЕНЬ 
06:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова.
07:00 Виїзд до Греції. Можливе приєднання до групи в м. Стрий, м. Мукачеве.
Перетин кордонів.  Нічний переїзд.

2 ДЕНЬ
Прибуття у транзитний готель.
Поселення у готель. Вільний час.  
ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ?
Екскурсія в Салоніки  (15 €) – столицю грецької провінції Македонія, розташованої  на березі затоки Термаїкос. Життя в цьому дивовижному місті у всі часи б'є ключем. Салоніки зараз – це сучасне місто з процвітаючої торгівлею і промисловістю. Вулиці, просторі площі, кафе на тротуарах, вишукані ресторани – запрошують гостей розслабитися після відвідування археологічних місць, модних магазинів і комерційних центрів. Головний символ міста – Біла вежа, побудована на березі затоки. Знамениті пам'ятки: тріумфальна арка імператора Галерія, Ротонда, базиліка Святого Дімітрія з мощами святого (покровителя міста).  Ночівля.

3 ДЕНЬ (Метеори-о. Евбея)
Сніданок.
Виселення з готелю.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
По дорозі екскурсія в Метеори (30 €). Для туристів, хто не відвідує екскурсію, ми робимо зупинку  у історичному містечку  Каламбака, де туристи можуть провести чудово свій вільний час і зробити не поганий шопінг…
СВЯТІ МЕТЕОРИ – це друга за величиною чернеча республіка Греції після Афону, заснована на велетенських обривистих скелях. Це місце, де одночасно відчуваєш страх і захоплення: піднебесні монастирі, зведені в XII столітті на вершинах стрімких скель з унікальними фресками, старовинними іконами та святими реліквіями. Під час екскурсії - відвідування одного із монастирів, де можна ознайомитися з життям і побутом ченців, а також оглянути стародавні храми.
Ми з вами відвідаємо іконописну лавку,де побачимо,як розписують ікони. Перерва на обід у таверні (за додаткову плату від 6 евро).
Переїзд на о. Евбея(Евія). Прибуття на острів Евія через порт Аркіца, який з‘єднує поромна переправа до Лутра Едіпсос. (18 євро / ос у дві сторони).
Едіпсос – це курортне містечко на острові Евбея в Егейському морі. Він славиться своїми корисними мінеральними джерелами. Тут панує середземноморський клімат – м'яка зима і спекотне сухе літо. Популярні на весь світ хлориднонатрієві і гідрокарбонатнохлоридні води досягають 78 градусів. 
З 752 джерел Греції 80 знаходиться в м. Едіпсос. Вода насичена мінералами і солями, піднімається з артезіанських свердловин глибиною в 3 км. Свої корисні властивості вода отримує шляхом змішування морської води і бруду. Мінеральна вода містить натрій, кальцій, залізо, марганець, магній, йод, бром і хлор. Всі джерела можуть допомогти в лікуванні і профілактиці артрозу, радикуліту, ревматизму, захворювання судин і т. д.
Розміщення у готелі.  Вільний час. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля.


 

4 ДЕНЬ  (о. Евбея/Евія)
Сніданок.
Виселення з готелю. Із Едіпсоса їдемо в храм Івана Руського. В дорозі біля 1.5 год.
Огляд храму. Вільний час на сувеніри і обід (довкола храму багато не дорогих кафе і таверн).
Переїзд до готелю. Заселення у готель поряд  з Халкідою(столицею острова).
Вечеря. Ночівля.


5 ДЕНЬ (о.Евбея-Афіни-Толо)
Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд в Афіни (1.5 год). Оглядова екскурсія по місту Афіни.
Ви побачите найвідоміші місця столиці Греції: будівля Парламенту, караул Евзони біля Президентського Палацу, храм Зевса Олімпійського, біломармуровий Олімпійський стадіон, де в 1896 році проводилися перші відроджені Олімпійські ігри, чудовий ансамбль будівель Афінського університету, Академії наук та Національної бібліотеки та багато іншого.
 І перлина в цьому дорогоцінному намисті - стародавній Акрополь з його знаменитими храмами: Акрополь відкритий для відвідування з 08:00 до 15:00 щодня, квиток коштує € 20 (повний). Для молоді віком до 18 років вхід вільний (потрібно підтвердити вік). Парфенон, Ерехтейон, Пропілеї. З Акрополя відкривається прекрасний вид на давньогрецьку Агору зі Стоєю Атталі і храмом Гефеста, кам»яні склепіння амфітеатрів Діоніса і Герода Аттика, на лабіринти вуличок Плаки, живого, яскравого, галасливого, пульсуючого серця стародавнього і вічно юного міста.
РЕКОМЕНДУЄМО:
Археологічний музей .Час роботи: вівторок-неділя — з 08:00 до 15:00, понеділок — з 13:30 до 20:00. Квиток коштує €7 (повний), €3 — для студентів і безкоштовно для молодших 19 років.
Після екскурсії  вільний час на покупки і самостійні прогулянки.
19.00 Переїзд у Толо(2.5 год). Розміщення у готелі. Вечеря. Ночівля.

 

6 ДЕНЬ   (Толо- Мікени - Немея – Нафпліон-Толо)
Сніданок.
Виїзджаємо на екскурсію.09.00-11.00Перша зупинка в Мікенах.
Оглядова екскурсія- Стародавнє місто Мікени: археологічні знахідки, міфи і легенди.
Задовго до того, як Грецію стали називати античною, близько 1600 років до н.е східне Середземномор'я населяла цивілізація торговців і завойовників. Це були часи міфів і легенд. Боги в той час часто спускалися з Олімпу, а смертними правили їх нащадки. Саме тоді відомий всім Персей, син Зевса і дочки аргоського царя, будучи правителем розташованого неподалік Тиринфа, заснував древнє місто Мікени. Місто стало мати настільки велике значення, що останній доісторичний період грецької цивілізації називають «мікенським».
Після цього їдемо у  Немею «Шлях гурмана»-самий старий виноробний регіон Європи,де дегустуємо вина. У програмі: знайомство з передовим господарством району і відвідування одного з винних заводів, екскурсія по винних погребах і дегустація вин: чарівні червоні вина Немея- «Агріорітіко» тісно пов'язані з міфами і історією Стародавньої Греції, як правило вони темно-червоного, рубінового кольору, рожеві вина славляться своєю ароматичною складністю і дарують невимовне відчуття ейфорії будь-якому знавцю вин, білі -легко питущі, приємні, зі свіжим ароматом спеціальних сортів немейського винограду. (Можна придбати вина від виробника.)
Обід в ресторані господарства. Вина Немеї в поєднанні з місцевими національними і популярними стравами. (входить у вартість). Місто Немея відоме тим, що тут здійснив свій перший подвиг герой еллінських міфів - Геракл, вбивши Немейського лева. Геракл зняв з лева шкіру і не розлучався з нею протягом усього життя. З 573 року до н.е. два рази на рік в Немеї проводилися Немейські ігри, зразком для яких послужили Олімпійські ігри. Зараз Немея - невелике містечко, що славиться своїми виноградниками і вином. Вас чекає відвідання винного заводу, де Ви зможете дізнатися, як виготовляється вино - дар бога Діоніса та продегустувати його. На дегустації ми попробуємо 5 видів вина і закуски до кожного із видів вина. З Немеї переїжджаємо в Нафпліон- першу столицю Греції. Оглядова екскурсія середньовічним містом. Вільний час. Переїзд у Толо. Вечеря. Ночівля.


 

7 ДЕНЬ  ( Толо- о.Гідра –Толо)
Сніданок.
Вільний день.
Чим зайнятись?
Екскурсія на о. Гідра.(30 евро разом їз квитками на катер). Трансфер в порт Метохі,сідаємо на кораблик і переїжджаємо (30 хвилин в дорозі) на о.Гідру - один з найкрасивіших островів Греції.
Острів Гідра-острів без автомобілів.Прогулянка по о. Гідрі з екскурсоводом, вільний час (обід, пляж, покупки ...) На о. Гідрі проводимо біля 4 годин. Починаючи з доби середньовіччя  о.Гідру населяли рибалки і моряки, які з кожним поколінням ставали все більш професійними моряками і успішними торговцями, завдяки чому до початку 19 століття Гідру стали називати «маленькою Англією» - настільки велике для такого невеликого острова було число багатих судновласників. Повертаємось на паромі  в Ерміоні. Звідти на автобусі до готелю. Вечеря. Ночівля.

8 ДЕНЬ ( Толо-Спарта-Монемвасья-Гіфіон-Ареополі)
Сніданок.
Виселення з готелю.
Поїздка  в сторону неймовірно красивої середньовічної  Монемвасії  із зупинкою у Спарті(пам’ятник царю Леоніду).Переїзд займе біля 3.5 год. Монемвасія-одне із самих незвичних міст, розташоване невидимкою на схилі скелі-острова на південному сході півострова Пелопоннес. Монемвасья -місто, колись відоме, як комерційний центр Візантійської імперії. Це невелике містечко розділене на Верхню і Нижню частини. Перша являє собою археологічний пам'ятник під відкритим небом, а друга - сучасний населений пункт, де є все для туристів. Всього в Монемвасьї близько 40 церков. Серед них найвідоміші - храм Елкомену Христа з унікальними іконами, одна з найкрасивіших в Греції церква Святої Софії, церкви Святої Анни, Богородиці Критика, святого Миколая та ін.
В середні віки в Монемвасьї народилося знамените на всю Європу вино Мальвазія.
Мальвазія - загальна назва кількох сортів винограду, що з'явилися в Середземноморському регіоні, на Мадейрі, Балеарських і Канарських островах, а тепер поширилися по всьому світу. У цю категорію входять такі види мальвазії: Бьянка (Bianca), ді Скьерано (di Schierano), Негра (Negra), Нера (Nera), Нера ді Бріндізі (Nera di Brindisi) і ін.Вино Мальвазія виробляють в Італії, Словенії, Хорватії, на Корсиці, Іберійському півострові, Канарських островах, Мадейрі, в деяких штатах США (наприклад, Каліфорнії), Австралії і Бразилії. (Вина можна буде придбати на виноробні).
Вільний час –(іжа,пляжні купання!)
Після цього переїзд в Ареополі  через місто Гіфіон( звідки по легенді,відправився в Трою корабль с Парисом і Єленою). Ареополі-місто, назване на честь бога війни Ареса, і побудоване грецькими піратами.
Поселення у готелі.
Вечеря. Ночівля  в  околицях Ареополі.

 

9 ДЕНЬ ( Ареополі - Печери Діру - Вафья – мис Тенарон-Ареополі)
Сніданок.
Прогулянка по Ареополі - місту  бога війни Ареса і столиця області Мані.
Заглянемо у стародавню пекарню,де до цього часу  печуть хліб на вуглях.
 Після поїздка до печери Діру(30 хв), яка в давнину вважалася входом в царство мертвих - Аїд. Через печеру тече підземна річка, по якій ми і проїдемо в човнах. Це одна з найкрасивіших печер у всьому світі. Знаходиться на півострові Мані, в південній частині Пелопоннесу. Більшу частину печери займає підземне озеро, по якому туристів катають на човнах(1 год). Подорож проходить в спогляданні різнокольорових химерних сталактитів, гронами звисають зі склепінь численних залів печери. Після водної частини екскурсії належить приблизно 200 метрів прогулятися пішки по освітленим підземних залах. Температура повітря близько 18 градусів.
Після цього спустимося до найпівденнішої точки материкової Греції - мису Тенарон. За самою південною точкою материкової Греції знаходиться мис Тенарон. Ваші духовні пошуки приведуть вас сюди, в печеру Аїда, бога мертвих, і в древній храм бога морів Посейдона. Мис розташований на краю півострова Мані і відокремлює затоку Месініакос від Лаконської затоки.
По дорозі зупинимося в традиційному  селі Вафья, архітектура якого  сформувалася в результаті зародження  в цих місцях ще 500 років тому вендети.
На самій південній частині півострова Пелопоннес розташований регіон Мані, один з найзагадковіших районів Греції. Жителів Мані вважають нащадками древніх спартанців. Вони ніколи повністю не підпорядковувалися жодному з численних завойовників.
Жорсткі умови життя сформували дивовижний характер місцевого населення, а кланова організація суспільства визначила архітектурний вигляд сіл в Мані, де кожен будинок має вигляд вежі. На мисі Тенарон буде час на купання (там прекрасний пляж).
Повернення в Ареополь.По дорозі зупинемось  в селищі Геролімег. Це традиційне рибацьке село з недорогими рибними тавернами прямо на набережній.(Можемо по дорозі заїхати у супермаркет накупити іжі і вина і влаштувати пік-нік на набережній).Повернення у готель. Вечеря. Ночівля .

 

10 ДЕНЬ   
Сніданок.
Виселення з готелю.
Чим зайнятись?
Калавріта, монастир Мега Спілеон, Печера озер  (30 евро/особа.)
У декількох кілометрах від Калавріта, що сховався високо в горах, знаходиться найстаріший монастир Греції - Мега Спілеон, що в перекладі означає «велика печера». Згідно з переказами, саме в цьому місці євангеліст Лука з воску і мастики створив ікону Богородиці (Великопещерної), побачити яку прагнуть паломники з усього світу. Монастирські джерела стверджують що це одна з трьох збережених ікон євангеліста Луки. Окремої розповіді заслуговує історія здобуття цієї ікони. У 325 році єрусалимським братам-монахам Симеону і Федору явилася уві сні Богородиця і вказала шлях в Калавріта.
У 17 кілометрах від Калавріта знаходиться Печера озер (Спілео Лімнон). Вона складається з 13 підземних водойм, що знаходяться в природних кам'яних басейнах на різних рівнях. Під час дощів вода виходить з берегів і утворюється каскад. Уздовж озер прокладена пішохідна доріжка. Прогулюючись, можна спостерігати за підсвіченими сталактитами і сталагмітами. Печера відкрита щодня(вхід 9 євро, для дітей знижка 50%.)
Або
Олімпія(30евро/особа)- Найдавніший релігійний центр, перші культові споруди якої датуються третім тисячоліттям до н. е. Ще до культу Зевса, Олімпія була відома святилищем Гери і Кроноса, батька Зевса. Починаючи з 884 р. До н.е. е. в Олімпії стали проводитися спортивні змагання, що отримали назву Олімпійських ігор. Найбільшого розквіту місто досягло до V століття до н. е. На цей час припадає будівництво знаменитого храму, присвяченого Зевсу, грандіозна фігура якого, виконана геніальним Фідієм, входила в список семи чудес світу.
Переїзд у транзитний готель. Поселення у готель.
Вечеря. Ночівля

11 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю. Переїзд у транзитний готель.
РЕКОМЕНДУЄМО:
Екскурсія в Дельфи (25 €) – центр релігії античної Греції, розташований на схилі гори Парнас. На думку стародавніх греків тут знаходився центр світобудови - «пуп землі». У священному місті, де давні греки будували свої скарбниці, показуючи всій Греції багатство і велич кожного окремо взятого поліса відвідувачів, без сумніву, зачарує відвідування археологічної зони: руїни святилища (IV ст до н.е.), де загадкова Піфія пророкувала долю від імені бога Аполлона; стадіон, де проходили Піфійські ігри; Кастальське джерело, води якого, за переказами, мають омолоджуючий ефект; театр і багато інших пам'яток.
Для туристів, що не відвідують екскурсію ми робимо зупинку у чудовому гірському містечку Арахово, де ви зможете погуляти чудовими вуличками, подихати гірським повітрям, купити сиру, а також провести хороший шопінг.
Вільний час на обід (за додаткову плату).
ПРОВЕДЕМО ЧУДОВИЙ ШОПІНГ НА ПРИВАТНИХ УГІДДЯХ –придбаємо ОЛИВКИ та ОЛИВКОВУ ОЛІЮ.
Переїзд та поселення  у транзитний готель. Ночівля.

12 ДЕНЬ  
Сніданок.
Виселення з готелю.
Виїзд в Україну.
Нічний переїзд.

13 ДЕНЬ 
Прибуття до Львова.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧЕНО:
• Проїзд автобусом єврокласу в 2 сторони
• Супровід групи представником фірми за маршрутом
• Проживання в готелях:  ( 3*) HВ
• Супровід професійного гіда 24/8 (Наталя)

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
• Рекомендовані факультативні екскурсії:
•  Святі Метеори – 30 € / ос 
• Дельфи – 25 € / ос
• Нафпліон – о.Гідра -30евро з корабликом
• Олімпія/монастир Мега Спілеон,і Печера озер  (30 евро/особа)
• Дегустація вин у Немеї  з обідом  (15евро) -  ОБО'ЯЗКОВА ДОПЛАТА


• Вхідні квитки в музеї й археологічні об’єкти:    
   • Дельфи 12,00 € / ос
   • Мікени 12,00 € / ос
   • Афіни (Парфенон) 20,00 € / ос /музей 7 Євро/ос
   • Метеори (один монастир) 3,00 € / ос
   • Печери Діру 9 Є/ос
   • Печера озер (Спілео Лімнон) 9Є/ос
• Медичне страхування 165 грн/особа
• курортний збір в день за номер (обов'язковий платіж на рецепції готелю) :
• 3 зірки - 1,5 евро/номер/доба

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.