Bavaria-tour

ВОГНІ ДВОХ СТОЛИЦЬ

Вартість від: 338.00 EUR
Маршрут: Португалія – Лісабон (2н) – Рив’єра – Мис Рока – Сінтра – Фаду – Обідуш – Фатіма – Гроти Томар – Баталья – Алкобаса – Лусо (1 н) – Порту (2н) – Брага – Бон-Жезуш – Гімарайнш – Коїмбра – Авейру – Сетубал
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                        
  Скачати тур в pdf.            Скачати тур в doc.

1 ДЕНЬ
Прибуття в Лісабон. Зустріч туристів в аеропорту (Зустрічаємо всі рейси без доплати).
Розміщення в Лісабоні, у готелі вибраної категорії.
20.00 – Вечірня екскурсія «Вогні Лісабону».
Лісабон –
найзахідніша і найбільш незалежна столиця Європи, одне з найстаріших міст світу і найстаріше місто Західної Європи. Лісабон у вечірній порі особливо чарівний і те, що здавалося Вам непомітним вдень, раптом оживає ввечері  та здається, що кращого пейзажу і бути не може. Ми заглянемо з Вами до найкращих оглядових майданчиків, де неможливо зупинитися вдень, відкриємо для себе приголомшливі пейзажі  та новий погляд на Лісабон із усією його історію. За враженнями, перевірено, екскурсія запам'ятається Вам, як одна з найяскравіших. З оглядових майданчиків ми побачимо вогні Лісабону та його мости, і статую Христа, і порт, і ріку Таг. А що там ще – вдалині? Перехоплює подих…  

 

 

2 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.
Екскурсія «Намисто Лісабону» (8 годин).
Лісабонська Рів'єра – Мис Рока – Сінтра – Палац Кінта да Регалейра – Палац Пена.

Вільний час в Сінтрі, або за бажанням – відвідування Замку Пена.
Повернення у Лісабон.

РЕКОМЕНДУЄМО:

Увечері за бажанням – Фаду з вечерею (за дод. плату – 65 євро з трансфером).
Проїдемо вздовж океану, по одній із найкрасивіших доріг у світі, помилуємося курортними містами.

Кашкайш і Ештуріл – найсонячніші міста Європи, в XIX столітті перетворилися на престижні курорти. М'який клімат приваблює сюди туристів, а також багатих та знаменитих, членів королівських сімей і аристократів. Зупинимося біля скелі «Паща Диявола»  –  таємниче місце, із яким пов'язано багато легенд ...

Мис Рока – найзахідніша точка Європи, колись мис вважали кінцем світу. І дійсно, земля закінчується тут раптово, серед стрімких скель і поривів атлантичного вітру. Відчуйте енергію цього місця, зробіть пам’ятні фото!

Сінтра – перлина Португалії  – неймовірна, захована в горах і серпантинах доріг. Місто і його пагорби усіяні казковими палацами і фантастичними віллами, чаруючи відвідувачів протягом століть. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон зупинявся тут у 18 столітті, і писав, що місто «можливо, в усіх відношеннях є найчудовішим в Європі», називав його «славний Едем». Відвідаємо палац Кінта-да Регалейра, який по праву вважається найромантичнішим місцем у Сінтрі. На території палацу чудовий парк із ставками, гротами, колодязями, фонтанами і архітектурними забаганками. Багато містики і таїнств пов'язано з парком ... Кожен об'єкт в саду займає, безумовно, не випадкове місце, від чого навіює на мандрівників ще більшу ауру таємниці та загадковості. Найзагадковіша з усіх таємниць Регалейра – колодязь, що йде в глиб землі.

За бажанням – відвідаємо Палац Пена.

Фаду (порт. fado) — одне з найбільш важливих культурних проявів Португалії, так як вальс для Австрії або фламенко для Іспанії. Saudade, по португальськи – глибока внутрішня печаль і туга, становить головну тему у виконанні цієї музики. Фаду дуже популярна в Португалії, музика фаду – візитна картка Лісабону. У Лісабоні традиційно слухають музику Фаду ввечері, поєднуючи з вечерею.

 

 

3 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.
Екскурсія «Золоте кільце Португалії» Обідуш – Баталья – Алкобаса – Томар – Фатіма – гроти – Лусо (8 годин).
Під час екскурсії – обід в національному ресторані, з напоями.
Закінчення екскурсійного дня в готелі Лусо 4 *, розташованому біля підніжжя гори Буссако, оточеній реліктовими лісами. Здоровий сон.

Обидуш (Obidos) – найромантичніше місто Португалії, яке повністю зберегло середньовічний вигляд. Залишившись, практично в межах кріпосної стіни, є справжнім експонатом музею під відкритим небом і оголошене національним пам'ятником всесвітньої спадщини.

Обідуш – містечко з неймовірно мальовничими брукованими вуличками, з різнокольоровими будинками, прикрашеними геранню і бугенвілією, готичними вікнами та дверима, білими церквами – все оточено стінами замку 12 століття – ідеальне місце, щоб помилуватися панорамним видом міста.

Спробуйте вишневий лікер в шоколадних стаканчиках... Це жинжа (Ginja) – португальська вишнева настоянка, яка за популярністю і смаку може змагатися з самим неперевершеним портвейном.

Томар – маленьке селище Томар перетворилося в місто, завдяки будівництву у 1169 р резиденції Великого Магістра ордена португальських тамплієрів Гуалдіна Пайша. Орден складався з лицарів, головною метою яких була допомога у звільненні Португалії від маврів. В обмін на цю послугу ордену дозволили зберегти за собою третину всіх земель, завойованих на південь від Тежу.

Фатіма – з маленького села в самому центрі Португалії, в горах Сантарен, між Лісабоном і Порту, перетворилася в священне для католиків усього світу місто, з 10000 жителями. Почасти, завдяки явленню в 1917 році Пречистої Діви Марії, яке зробило Фатіму важливим центром паломництва. Цікаво, що назва міста походить від мавританського імені дівчини, яка, за легендою, перейшла в католицизм в 11 столітті саме в цій місцевості. Цікаво, але це єдине місце на планеті, в якому Католицька і Православна Церкви не мають протиріч.

Гроти – Седьмое чудо Португалии. Подземный город-пещеры – нерукотворное искусство Подземного Царства. Подземные гроты поражают воображение – бесчисленное множество подсвеченных галерей, украшенных сталактитами и сталагмитами, некоторым из которых более 80 тысяч лет; наскальная живопись; высокие своды пещер – это лишь малая часть того, что предстоит увидеть во время этого путешествия.

Баталья – Аббатство (монастырь битвы) или Санта-Мария да Витория является одним из величайших готических шедевров Европы и охраняется как памятник всемирного наследия. Колыбель инквизиции и официальная действующая штаб-квартира ордена Кармелитов. Легенда гласит – если вас интересует удача в жизни, то только здесь у вас есть шанс снискать ее благоволение – переступая через порог Монастыря только с высоко поднятой правой ногой...

Алкобаса – Аббатство (НАСЛЕДИЕ ЮНЕСКО). Здесь когда-то началась многолетняя война сына, ведомого абсолютной яростью потерянной любви, – против отца, унесшая десятки тысяч жизней и выжигающая города, повергшая в ужас короля более мощной Испании, города которой уничтожались силой ярости о потерянной любви. История этих мест довольно печальна, но очень интересна и поучительна.

 

 

 

4 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.
Виселення. Переїзд в Порто. Оглядова екскурсія в Порто.
Відвідування винних погребів і дегустація знаменитих сортів Портвейну.

Заселення в готель обраної категорії. Вільний час.

Порто – величне місто, несхожий ні на що на світі, батьківщина портвейну. Це місто, яке подарувало ім'я всій державі. Одне з найкрасивіших міст світу, Північна столиця Португалії, справжній музей під відкритим небом. Центр Порто зберігся таким, яким його створювали протягом багатьох століть. Місто сповнене дивовижних споруд. Кафедральний Собор Се береже у собі багато скарбів минулого. Недалеко від собору знаходиться шедевр архітектури португальського бароко – колишній Єпископський палац, побудований в XVII ст. Одна з найкрасивіших церков в Порту – церква Святого Франсишку, побудована в 1400 р. в готичному стилі, розташована недалеко від річки Дору, поруч з Рібейра. Поруч з церквою розташований Біржовий палац, побудований на місці зруйнованого монастиря в 1842 р, палац вражає розкішшю внутрішнього оздоблення інтер'єру. Недалеко від міського саду Кордоарія, височіє вежа Клерігуш – символ Порту, побудована італійським архітектором Н. Назоні в 18 столітті, яка стала не тільки прикрасою старих кварталів, але і служила хорошим орієнтиром для входу в гавань. Прекрасний зразок португальського бароко – церква Кармеліташ, вокзал Сао-Бенту, побудований на місці бенедиктинського монастиря. Стіни головного залу вокзалу прикрашені величезним панно з кахлів азулежу на сюжети з найяскравіших епізодів історії Португалії. До вокзалу веде старовинна вулиця Квітів, де жили золотих і срібних справ майстри. Вулиця зберегла атмосферу минулого – фасади будинків прикрашені кахлями і балконами з кованими решітками.

5 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.

РЕКОМЕНДУЄМО:

За дод. плату «Екскурсія Брага, Бон-Жезуш – Гімарайнш» (6 год.) з обідом – 70 євро.

Або вільний час в Порто.

Брага є одним з найкрасивіших міст Португалії, з численними вражаючими пам'ятками в стилі бароко.

Одна з найвідоміших визначних пам'яток країни – церква Христа на Голгофі, Бом-Жезуш-ду-Монте – святилище, що привертає до себе величезний потік паломників і мандрівників. Пройдемо по сходах з п'яти почуттів і трьох чеснот, дізнаємося значення символів, фонтанів і статуй, що прикрашають це місце.

Гімарайнш – одне з найпривабливіших місць для відвідування в Португалії зі старовинних міст країни, з його всесвітньою спадщиною, середньовічними вулицями, з добре збереженими пам'ятками, Гімарайнш – колиска португальської нації, адже саме тут народився майбутній король Португалії – Афонсу Енрікеш I.

6 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.
РЕКОМЕНДУЄМО:

Порто – Авейру – Коїмбра – Лісабон – прогулянка по каналах на човниках в Авейру (за дод. пл. за бажанням – 8 євро).

Оглядова екскурсія в Коїмбрі. Обід в національному ресторані з напоями.
Переїзд в Лісабон. Вільний час для прогулянок по місту і відмінного шопінгу.

Ніч в готелі вибраної категорії.

Авейру – відомий як «португальська Венеція». Чарівне місто з безліччю каналів і мостів. Це місто вважається одним з найкрасивіших місць в країні, завдяки своїм барвистим човнам молісейрос і будівлям в стилі пастель, а також своїй спокійній атмосфері. Авейру – ідеальне місце для відпочинку.

Коїмбра – місто і його назва утворилися від римського поселення Конімбріга, що виникло в VI ст. Це місто займає особливе місце в серцях всіх португальців. Багата своєю історією Коїмбра є батьківщиною найстаровиннішого місця навчання – португальського університету, заснованого королем Дінішем в 1290 р. Шість португальських королів народилися саме в Коїмбрі, яка також була столицею в період 1139-1256 рр. Неймовірно гарне місто, на вулицях якого всі вже говорять на португало-італійському діалекті, а вулиці наповнені студентами в мантіях з контрабасами, віолончелями, скрипками.

 

 

7 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.
РЕКОМЕНДУЄМО:

Екскурсія в Сетубал або вільний час в Лісабоні.

Сетубал, Аррабіда, обід і дегустація мускатних вин (65 євро / ос., вкл. обід і дегустацію вин).

У цьому турі – відмінна можливість зробити пам'ятні, видові фото!

Відправимося в південну провінцію Португалії – Сетубал. Серце провінції, однойменне місто, яке є третім за значенням рибальським портом Португалії. Спочатку проїдемо по найвищому мосту Лісабона до Статуї Христа. З висоти пташиного польоту перед нами відкриється як на долоні прекрасний Лісабон! Потім заглянемо в середньовічну фортецю, навколо якої розкинувся океан. Приголомшливі види постануть перед Вашим поглядом! Далі наш шлях пролягає по національному парку Аррабіда, відомому своїми фантастичними пейзажами від гірських вершин до безмежного океану. Познайомимось з історією виноробства і приступимо до серйозної дегустації вин південного регіону, чудового Мускателя.

На завершення Вам буде запропонована дегустація риби – рибне родізіо (величезний вибір по-різному приготовленої риби та морепродуктів).

Повертаємося в Лісабон по найдовшому і найвідомішому мосту в Європі – Васко да Гама

Трансфер в аеропорт.

У вартість туру входить:
• Трансфер аеропорт – готель – аеропорт
Розміщення в готелях на вибір 4*/ 3* в Лісабоні та Порто  
Харчування: сніданки в готелях, 2 обіди з напоями
Транспортне обслуговування
Послуги російськомовного гіда по всьому маршруту
Всі екскурсії по програмі

У вартість туру не входить:
вхідні квитки в музеї, гроти – близько 20 євро
Сетубал, Аррабіда, Статуя Христа, обід, дегустація – 65 євро
Фаду з вечерею і трансфером – 65 євро
Дегустація вин в Порто – 6,5 євро
Брага, Бом-Жезуш, Гімарайнш – 70 євро з обідом

Можливе бронювання кращих місць в автобусі з доплатою:
• 1-ий ряд – 15 євро/ місце біля вікна, 20 євро/ місце біля проходу
• 2-ий і 3-ій ряди – 15 євро/ ос.
Оплачені місця гарантовані з ваучером на протязі всього туру.
Авіапереліт не включений. Зустрічаємо всі рейси без доплат.

 


Фірма залишає за собою право змінювати день і час проведення екскурсій зі збереженням всієї екскурсійної програми.

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека