Bavaria-tour

Марокканський шоколад з іспанською перчинкою (Два континенти: Європа, Африка).

Вартість : 950.00 EUR
Маршрут: Хевіз – Верона – Барселона – Кадіс – Таріфа – Гібралтар – Танжер – Рабат – Касабланка – Уалідія – Ессуейра – Марракеш – Узуд – Мекнес – Фес – Мекнес – Шефшауэн – Танжер – Мадрид – Марсель – Венеція
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                        
  Скачати тур в pdf.            Скачати тур в doc.

«Два континенти» – це унікальний авторський інспекційний тур, який передбачає подорож по двох континентах: Європі і Африці.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати разом з нами два континенти!!!!

1 ДЕНЬ
6:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова
7:00 Виїзд. Перетин українсько-угорського кордону. Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту. Будапешт – це перлина Дунаю, неймовірно красива столиця Угорщини. Компактні вулички і старі будівлі передають дух минулого, а пам'ятники великих угорських королів – світове значення цієї столиці. Мости в Будапешті – це ажурна прикраса міста! Величний палац парламенту, будівлі в стилі бароко, парадний проспект Ондраші – все це ви побачите вже на оглядовій екскурсії.
Вільний час на обід.
Переїзд в Хевіз. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

2 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю. Транзит до Італії.
Прибуття в Верону. Розміщення в готелі.
Вільний час для самостійної прогулянки по місту.
Верона – казкове місто, яке таїть в собі безліч загадок. Місце, де архітектура підкорює, а романтична атмосфера надихає. Обов'язковим місцем відвідування для всіх туристів в Вероні є дворик Джульєтти. І ви, також, зможете побачити балкон, під яким так щиро співав свої серенади Ромео.
Ночівля.

  

3 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю. Транзит до Іспанії.
Нічний переїзд.

 

4 ДЕНЬ
Прибуття в Барселону.
Оглядова екскурсія по Барселоні з відвідуванням Готичного кварталу.
Горда, вибухова, шокуюча, запальна, повна геніїв і нездар, та, що закохує і закохана, та, що втомлює і втомлена ... все це про Барселону – одне з найкрасивіших міст не тільки Європи, а й усього світу. Барселона – це шалена енергія Далі, божевільна архітектура Гауді, карколомні вбрання спільноти ЛГБТ, активний рух велосипедного трафіку, шалені вечірки і нескінченна сангрія. Пам'ятки зустрічаються тут буквально на кожному кроці, древній римський порт дихає історією, кожен камінь готовий розповісти свою легенду, а всі сучасні пам'ятники гідні стати світовою спадщиною. Словом, Барселона – місто мистецтв, який заряджає творчою енергією і гарним настроєм.
Чим зайнятись?
Каталонський модерн і Антоні Гауді – особливий всесвіт (25 євро + вх. квитки: в храм – 18 € і в парк Гуель – 8 €).
Кожне творіння іспанського генія дихає свободою. Пластичні криволінійні форми, немов підглянуті у природи, і сміливе комбінування матеріалів, фактур і квітів стали рисами особистого стилю Гауді. Він будував шедеври один за іншим, кожен раз придумуючи щось новеньке, ніколи не повторюючись. Парк Гуель – красиве творіння майстра. Але головним і найдивовижнішим творінням Гауді, безумовно, є собор Святого сімейства, Саграда Фамілія.
Поселення в готель. Ночівля.

  

5 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в Кадіс найстаріше містечко Іспанії, сповнене південної чарівності. Обідня перерва. Відпочивши, продовжуємо нашу подорож. По дорозі огляд руїн давньоримського міста Баело Клаудіа, звідси відкривається приголомшливий краєвид: пустельний пляж і на попелиці океану підносяться античні колони.
Далі ми приїдемо до мису Маррокі, найпівденнішої точки Європи. У ясну погоду звідси ви зможете побачити узбережжя Африки, адже відстань між континентами всього 14 км.
Поселення в готель міста Таріфа. Вільний час.
Таріфа – маленьке містечко, розташоване на самому півдні Іспанії. Тут, в протоці Гібралтару, Атлантичний океан зустрічає Середземне море. Це іспанське місто і «столиця вітрів» притягує не лише туристів, а й серферів з усього світу.
Ночівля.

 

6 ДЕНЬ
Ранній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в порт.
8:00
Відправлення з іспанського порту ALGECIRAS (вартість - 20 Євро в дві сторони).
На територію Марокко ви переправитеся, через Гібралтарську протоку, за 40 хвилин, на швидкісному трансконтинентальних поромі.
8:40
Прибуття в марокканський порт TÁNGER MED. Митниця. Зустріч з супроводжуючим. Переїзд в Танжер – велике портове місто Марокко, що приваблює туристів своєю давньою Медіною, красивим пляжем, великою кількістю непоганих ресторанчиків і Музеєм сучасного мистецтва. Танжер цікавий в першу чергу тим, що це ворота в Марокко, місто, яке століттями живе саме по собі, кожні кілька десятиліть змінюючи господарів і свій статус. Вулички старого Танжера приведуть вас до гучного східного базару, де можна придбати всі можливі східні товари: килими ручної роботи, фрукти, спеції, посуд, прянощі та ін. Обід.
Переїзд до столиці Марокко – Рабат. Оглядова екскурсія по місту.
Туристів в першу чергу вражає незвичайна архітектура міста, яка є своєрідною сумішшю східних і європейських традицій. Крім цього, завдяки великій кількості зелених насаджень, садів і парків, це дивовижне місто схоже на величезний заповідник.
Під час екскурсії ви відвідаєте знамениті мінарети, ринки, селища рибалок, поряд зі східними релігійно-історичними пам'ятниками, вас ознайомлять з християнськими храмами. Ви обов'язково відвідайте головні визначні пам'ятки міста: замок Хасана і королівський палац з мавзолеєм Мухаммеда V. За час екскурсії Ви дізнаєтеся багато нового, як про Марокко, так і про столицю цього королівства зокрема, а піші прогулянки допоможуть вам перейнятися духом насиченої історії цих місць .
Поселення до готелю. Вечеря. Ночівля.

 

7 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд до Касабланки.
Касабланка – найбільший порт в Марокко, розташований недалеко від столиці Рабату. Касабланку вважають символом сучасного Марокко, надзвичайно динамічним, спрямованим в майбутнє містом, недарма це місто є економічною столицею держави. Найбільш цікава стара частина міста – Медіна. Тут зберігається колорит східного міста – вузькі і криві вулички, ослики, запряжені у візок. Праворуч і ліворуч розташовані десятки крамничок з виставленими назовні товарами.
У Касабланці на березі океану стоїть одна з найбільших і прекрасних мечетей світу – мечеть Хасана II. Це друга в світі за величиною мечеть після мечеті Мекки. Мечеть Хасана II – одне з небагатьох релігійних споруд в Марокко, куди пускають не лише мусульман. У вас буде унікальна можливість відвідати цю грандіозну споруду і побачити всю розкіш на власні очі.
Переїзд в Уалідію – маленьке місто-курорт на березі Атлантичного океану, приголомшливо красиве, особливо мальовничі його лагуни і пляжі. Саме тут знаходиться основний устричний центр Марокко, і тут ви спробуєте найкращі в цій країні морепродукти.
Обід на устричній фермі.
Переїзд в Ес-Сувейру. Поселення в готель, вечеря. Ночівля.

 

8 ДЕНЬ
Сніданок.
Ес-Сувейра – це місто з дивовижною портовою атмосферою: старовинна португальська фортеця, вузькі вулички медіни і нерозлучний з ними запах риби. Треба зауважити, що серед риболовецьких портів країни, Ес-Сувейра зараз посідає третє за величиною місце.
Місто майже повністю оточене великими зубчастими кріпосними стінами, і майже на чотири милі на південь простягаються прекрасні піщані пляжі. Всередині оточеного стіною простору знаходиться безліч старовинних будівель з синіми віконницями, маленьких магазинів, що продають місцеві ремісничі вироби: килими і срібні вироби. Також багато маленьких кафе, в яких подають традиційну кухню і спійману свіжу рибу. Пройшовши по мурі на північ, можна побачити майстерні червонодеревників, що створюють унікальні твори з лимонного дерева, прикрашені срібними і перламутровими інкрустаціями.
Вільний час до обіду, купівля сувенірів.
Переїзд в Марракеш. Поселення в готель, вечеря.
Вирушаємо на нічну прогулянку по Марракешу. Ви відвідаєте головну пам'ятку міста – площа Джема ель-Фна, яка ввечері перетворюється на велику сцену, де кожен грає свою головну роль. Помилуєтеся довгими сучасними бульварами, послухаєте співаючі фонтани і просто зможете насолодитися унікальним ритмом неофіційної столиці Марокко.
Ночівля.

 

9 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по місту
Марракеш – найважливіший культурний центр і один з 4 імперських міст Марокко. Його часто називають Червоним містом – через охряного кольору стін будівель, але з берберського ім'я міста перекладається як «Місто Бога». Марракеш поєднує в собі велич палаців і безладність вузьких вуличок старого міста, красу мечетей і суєту ринків.
Обід.
Виїзд до водоспадів Узуд.
Узуд – невелика начебто гірська річка Узуд прямуючи з гір, тихо протікає по долині і раптом зривається в провал, і, розбиваючись на декілька рукавів, утворює чарівний водоспадний каскад Узуд, що потопає в зелені оливкових гаїв і представляє якийсь оазис в пустелі. Висота його більше 100 метрів. Тут ви зможете помилуватися розкішними видами, покататися на романтичному човнику до потужних каскадах води, спостерігати веселку і навіть погодувати мавпочок, які тут досить спокійно реагують на туристів.

Вечеря і ночівля біля водоспадів.

 

10 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю. Ранній виїзд в Фес.
Оглядова екскурсія по місту Фес – перлині арабської культури, релігійному і культурному центрі Марокко, заснованому приблизно 12 століть тому. Багата історія Феса, древньої столиці Марокко, наділила його відразу двома «старими містами» – Медіна. Королівський палац, єврейське кладовище і сади Бужелуд – це Фес-ель-Дждід. Сама плутана в світі медина – оце Фес-ель-Балі, де 14 воріт, 6000 вулиць, 200 мечетей і 180 хамамів.
Фес – не тільки найстаріше з чотирьох імперських міст і четверте за величиною місто Марокко. Це ще й пам'ятник відразу трьом епохам, що відбилася в першу чергу в архітектурному вигляді старовинного міста.
Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

 

11 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Мекнес. Обід.
Оглядова екскурсія «Місто ста мінаретів». Блискучий Мекнес, здається, кожною цеглинкою своїх будинків виливає блаженство і почуття власної гідності. Один з чотирьох імперських міст Марокко, він, більше інших зміг зберегти атмосферу царственої неквапливості і насолоди кожною хвилиною життя. Дуже часто місто називають «марокканським Версалем»: всередині сорокакілометрової кріпосної стіни старого міста розбиті прекрасні сади, й це позначається в нерухомій гладі ставка Агдаль.
Переїзд в Уеззан – велике торгове місто, що розкинулося на схилах Джебель Бу Хілляль. Через велику кількість джерел, тут безліч плантацій інжиру і оливкових гаїв. Місто славиться своїми тканинами, оливковою олією і килимами.
Заселення в готель, вечеря. Ночівля.

 

12 ДЕНЬ
Сніданок.
Переїзд в Шефшауен – невелике місто на півночі Марокко з багатою історією, красивою природою і прекрасною архітектурою. Однак головна його особливість полягає в кольорі будівель, що збігають зі схилів, переважна більшість яких забарвлена в різні відтінки синього – від світло-блакитного до блакитного. Протягом декількох століть Шефшауен носив статус священного місця і іновірцям заборонялося відвідувати його під страхом смерті, тому свій середньовічній вигляд місто зберегло в недоторканності по сьогоднішній день. Поєднання всіх достоїнств Шефшауена робить його одним з найкрасивіших і найцікавіших міст в світі.
Вільний час на обід.
Виїзд в Танжер на паром.
22:00
Відплиття порома з марокканського порту TÁNGER MED.
22:40
Прибуття в іспанський порт ALGECIRAS.
Нічний переїзд до Мадриду.

 

13 ДЕНЬ
Прибуття в Мадрид. Час на сніданок.
Оглядова екскурсія по Мадриду – столиці і найбільшому місту Іспанії.
Під час цієї пішохідної екскурсії, ви побачите самі знакові і красиві місця столиці Іспанії, зможете уявити загальну картину про Мадрид, дізнаєтеся місцеві традиції, відчуєте гостинність його мешканців, помилуєтеся як на основні пам'ятники, так і на приховані куточки, що зберігають таємниці старого міста. Ми з вами побачимо:
історичний район Бурбонів, з бульваром Прадо, Ворота Алькала і Парк Ретіро,
історичний район Габсбургів, в якому знаходиться найбільший королівський палац в Європі, офіційна резиденція іспанських королів, місця з вузькими вуличками й інші визначні пам'ятки.
Вільний час.
Поселення в готелі. Ночівля.

 

14 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Франції. Розміщення в транзитному готелі. Ночівля.

 

15 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Транзитний переїзд в Лідо ді Єзоло. Поселення в готель. Ночівля.

 

16 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд в Україну. Нічний переїзд.

 

17 ДЕНЬ
Прибуття до Львова.

 

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧЕНО: 

• Проїзд автобусом єврокласу по всьому маршруту (Європа)
• Проїзд на мікроавтобусах по Марокко
• Супровід представником фірми по всьому маршруту
• Супроводжуючий групи по Марокко
• Професійні гіди по всьому маршруту
• Проживання в готелях 3*
• Харчування ВВ в транзитних готелях і НВ в Марокко
• Оглядові екскурсії по маршруту

 

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

• Шенген віза – 60 євро (якщо старий зразок паспорта)
• Віза в Марокко – 40 євро (2 тижні в роботі)
• Страховка 135 грн.
• Обов'язкова доплата за екскурсійне обслуговування в Марокко – 280 євро
• Поромна переправа 20 євро в дві сторони
• Вартість вхідних квитків в Марокко 50 євро за 7 днів
• факультативні екскурсії в Барселоні
• Обіди в Марокко 10 євро / день.

Додатково, даний тур, передбачає екскурсійне обслуговування по Марокко – 7 ночей з екскурсіями на дворазовому харчуванні і перетином Гібралтарської протоки.
Весь маршрут проходить уздовж атлантичного узбережжя Іспанії, Коста де Лус і середземноморського курортного узбережжя Коста дель Соль (в літній період планується відпочинок на морі).

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.