Bavaria-tour

ТУРЕЧЧИНА

Детальніше про країну
Детальніше про Стамбул10 речей, які неодмінно потрібно зробити в Стамбулі:

1. Порахувати сходинки у вежі Галата
З оглядового майданчика Галатської вежі історичний центр Стамбула видно як на долоні. Вона розташована на пагорбі на березі бухти Золотий Ріг.

2. Скуштувати рибу
Найкраща риба в районі Anadolu. Це невелике рибальське селище, всі страви приготовані зі щойно виловленої риби.

3. Відпочити на Принцевих островах
Принцеві острови — улюблене місце пляжного відпочинку місцевих і туристів. Атмосфера на островах дуже тиха і спокійна, що дозволяє повністю відкинути суєту мегаполісу. Дістатися можна на поромі з кварталів Бостанджи, Кадикей і Картал на азіатській стороні, і з Кабаташ і Сіркеджі на європейській. Чотири головних острова (до яких причалює паром) — це Бюйюкада, Хейбеліада, Бургазада і Киналиада.

4. Прокататись по Босфору
«Якщо ви не бачили Босфор, значить ви не були в Стамбулі» — це підтвердить майже кожен. Рекомендуємо для поїздки обирати будні дні з 15:00 до 18:00 (менше груп туристів). Обов'язково необхідно подивитись на з'днання Чорного і Мармурового морів.

5. Знайти край Європи
Стамбул — місто на двох континентах. Пройдіть вздовж Босфору з Бебека в Куручешме, зайдіть в кав'ярні, випийте вина, помилуйтесь на протоку. Це ж і справді крайня точка Європи.

6. Подивитись у вічі Медузи Горгони і загадати бажання
Розташований поблизу Блакитної мечеті Єребатан-Сарай одне з обов'язкових для відвідування місць для туристів. Величезне підземне сховище води, кілька сотень мармурових колон, поряд з однією з яких потрібно загадати бажання (збувається, перевірено). Опорою для двох колон служать голови Медузи.

7. Знайти Париж
Cezayir Sokak — знайдіть відмінності від Паризьких вулиць! Відчинені кав'ярні, газові ліхтарі, цвіт герані — легко сплутати зі старими Французькими вуличками.

8. Переплутати Азію та Європу
Як не дивно, але найкращий європейський шопінг саме в азіатській частині міста.

9. Спростувати найвідоміший міф
Нідерланди не є батьківщиною тюльпанів, вони були завезені туди з Османської імперії. Всю розкіш тюльпанів Ви побачите в старому місті, якщо захочете купити цибулини, будь ласка, НЕ заходьте на квітковий ринок (Cicek Pazari) — там продається все, крім квітів.

10. Прокататися під вітрилом
Взявши кілька уроків, можна прокататись по Босфору на яхті, самостійно або з допомогою команди.