Bavaria-tour

Осінній Париж

Вартість : 255.00 EUR
Маршрут:

Дати виїздів

Жовтень
27
Листопад
24
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

1 День
6:30 Збір групи на ж / д вокзалі.
7:00 Виїзд, проходження кордонів.
Транзитний переїзд по території Польщі і Чехії.
Прибуття в Прагу. Розселення в готелі. Ночівля.


2 День
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія «Велична красуня Прага». Прекрасна Прага ... місто зі своїм багатим минулим і світлим майбутнім! Ви побачите головні визначні пам'ятки Праги - Староместскую площа, на якій так комфортно розмістилися такі важливі будівлі, як: Національний театр, Тинський храм і церква св. Миколи. Ви побуваєте в ключових місцях Праги і побачите знамениті Астрономічний Годинник! Бруковані вулички приведуть на Карлів міст, і це буде десертом Вашої Прогулянки. Можна організувати комплексний обід (від 8-10 € / чол). Вільний час.

Рекомендуємо:
 Музей воскових фігур, Музей тортур, Музей комунізму, музей шоколаду, музей гастрономії.

Чим зайнятися?

Круїз по річці Влтава. Влтава - це, мабуть, головна визначна пам'ятка міста! Це те, з чого все почалося. Саме Влтава подарувала нам Прагу. Розуміти місто, не зв'язуючи його з річкою - складно, тому пропонуємо Вам побачити Прагу зсередини! На кораблику Вас зустрінуть з аперитивом і проведуть до столу, де можна познайомитися з національною кухнею. У приємній атмосфері можна придивитися до деталей міста і побачити головні пам'ятки по обидва боки річки, а це: Собор св. Віта, Карлів міст, музей Кафки, танцюючий будинок і це далеко не весь список красот, які побачите Ви! (В тур включено шведський стіл - салати, гарячі і холодні закуски, десерт, фрукти).

Прогулянка на кораблику (1 година), без обіду - 10 .

Прогулянка на кораблику з обідом і напоями, в формі шведського столу (2 години) - 28 .

Прогулянка на кораблику з вечерею в формі шведського столу і живою музикою (3 години) - 35 .

Екскурсія «Пивний тур по Празі» (40 ).

Ця захоплююча екскурсія подарує багато позитиву і добра. Ви відвідаєте колоритні паби і маленькі сімейні пивоварні для того, щоб спробувати краще пиво Чехії. Смачні закуски, 12 сортів пива і весела атмосфера чекають на Вас. Відчуваючи в руці приємну вагу пивного кухля, Ви дізнаєтеся всі тонкощі чудового напою від нашого екскурсовода.
Вечірня екскурсія Празький Град (15 ).

Краса вечірнього міста вражає! Екскурсія для тих, хто хоче побачити все! Вечірня Прага - це нові враження, новий погляд на вже знайомий нам місто. Прага - це місто-музей, місце історії, краси і величі. У світлі тисячі вогнів, Ви побачите Собор Святого Віта - головну готичну гордість Чехії.
19:00 Збір групи і виїзд в Париж.

Нічний переїзд.


3 День

08: 00-12.30 - Прибуття в Париж. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія (входить у вартість поїздки): Гранд Опера, собор Мадлен, сад Тюїльрі, Латинський квартал, Сорбонна, острів Сіте, Собор Нотр-Дам, Люксембурзький сад, Люксембурзький палац, Вандомська площа, площа Cогласитесь, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, вежа Монпарнас, дім Інвалідів, Великий і Малий Палаци, міст Олександра III, Лувр, музей д'Орсе, Нотр-Дам де Парі, Готель де Віль, вулиця Ріволі, вежа Сен-Жак, Пантеон, Гревская площа, площа Трокадеро, Монмартр.

Під час екскурсії передбачені зупинки для фото, час на відпочинок і обід.

Рекомендуємо:

13: 15-14: 30 - Екскурсія «Прогулянка на кораблику по Сені» (15 євро.)

15:00 - Розміщення в готелі (номери 2-3-х місцеві, одномісний номер - доплата 30 євро, «одиноким туристам» підселення можливо, але не гарантовано! Обов'язкова відмітка при замовленні - «про можливу доплату за одномісний номер в разі неможливості підселення повідомлено, турист ознайомлений і згоден », Готелі ***, не в центрі Парижа, номери з душем, туалетом, сніданок пропонується у вигляді шведського столу).

Вільний час.

Вечірній виїзд (15 євро).

Підйом на хмарочос Монпарнас (17 євро) - найкращий оглядовий майданчик Парижа, підйом на швидкісному ліфті на висоту 209 метрів займає всього 38 сек (можливо зробити унікальні фотографії «Ейфелевої вежі»).

4 День

07: 00-08: 00 - Сніданок в готелі.
Виселення з готелю.

09: 00-17: 30 - Екскурсія «Музеї» (65/30 євро, у вартість включені вхідні квитки в музеї, трансфери по Парижу, робота гіда - 10 євро).

- Лувр, історія, огляд шедеврів, в тому числі таких, як - Мона Ліза, Венера, Ніка;

- Палацовий комплекс Версаль, історія, огляд Великих апартаментів Короля, Королеви, дзеркального і інших залів;

- Комплекс Будинок Інвалідів, історія, відвідування Собору з гробницею Наполеона;

- Museum Armee (переїзди автобусом, передбачений перерву на обід).

АБО

*Діснейленд - можна відвідати Діснейленд - автобус довозить туристів до станції метро (як правило біля Тріумфальної арки, Linia A швидкісного метро RER), від якої їхати приблизно 40-45 хвилин до зупинки Marne-La-Valee (кінцева). Вихід зі станції метро прямо навпроти входу в парк. Якщо автобус не може під'їхати до Тріумфальної Арки, ми залишаємо за собою право вибору під'їзду до будь-якої станції метро Парижа.

Вартість квитків: 79/71 євро (1День / 1 Парк).

**Прибуття автобуса в Діснейленд коштує: дорослий - 15 , дитячий до 12 років - 8 *, до 3 років - безкоштовно.

Відправлення автобуса з Діснейленду - 19:30

17:30 – 19:00 - Вільний час, місце парковки автобуса недалеко від Ейфелевої вежі.

19:00 - Виїзд до Чехії.
Нічний переїзд.


5 День

Прибуття в Прагу.
Розміщення в готелі.
Вільний час. Ночівля.

6 День
Ранній сніданок.
Виселення з готелю. Виїзд в Україну.
Пізнє прибуття до Львова.

У вартість туру входит:
• Проживання
в готелі (сніданки включені)
Комфортабельний
автобус по всьому маршруту
Супровід
представником фірми

Оглядова екскурсія.

У вартість туру не входить:
• Додаткові
послуги за бажанням:
Прогулянка
по вечірньому Парижу в перший день - 15 (діти до 12 років безкоштовно).
Екскурсія
«Прогулянка на кораблику по Сені» - 15 євро (діти до 11 років 10 євро, до 4 років безкоштовно).
Підйом
на вежу Монпарнас - 17 (діти до 12 років - 12 ).

Дадатково обв'язково доплачується:
• Екскурсія
«Музеї» 65 євро, 30 євро діти до 18 років (у вартість включено: вхідні квитки в музеї, трансфери по Парижу, робота гіда - 10 євро)

** АБО Заїзд автобуса в Діснейленд коштує: дорослий - 15 , дитячий до 12 років - 8 *, до 3 років - безкоштовно. Вартість вхідних квитків в Діснейленд: 79/71 євро (1День / 1 Парк).
• Проживання
в одномісному номері - 30 на добу (для самотніх туристів підселення можливо, але не гарантовано)
• В'їзні
мита, дорожні й паркувальні збори, і муніципальний податок для клієнтів отелей- 20 / на людину.

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.