Bavaria-tour

Море, Гори і вино - де ж це? - В Грузії воно!

Вартість : 298.00 EUR
Маршрут: Тбілісі - Мцхета - Ананурі - Кутаїсі - озеро Шаорі - Нокалакеві - Батумі
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

Цей Тур дасть можливість кожному мандрівникові познайомитися з Грузією, з її традиціями і безмежною красою! Ми відчуємо не лише тепло Чорного моря, але також і теплу атмосферу грузинського народу. Проникнути в світ духовності місць, в яких моляться століттями, пройдемося по стежках динозаврів, побуваємо в каньйоні казкової краси, спробуємо краще вино Хванчкара, наситимось грузинською кухнею, і отримаємо задоволення запаморочливими заходами західної Грузії.

Вильоти можливі з аеропортів Києва, Харкова та Одеси (міжнародний авіапереліт у вартість туру не входить).
1 ДЕНЬ
  - Ананурі-Мцхета-Тбілісі

Прибуття в Тбілісі, зустріч в аеропорту, трансфер, поселення в готель.
Вільний час. Є можливість замовити екскурсію.
ФАКУЛЬТАТИВНО: Екскурсія - Мцхета-Ананурі (28 ). В 20 км. від Тбілісі знаходиться місто яке, носить горду назву - стародавня столиця Грузії! Це священна земля для всіх християн Кавказу. Розташувалася Мцхета в мальовничому місці, в якому природа створила свій шедевр. Нотки грузинської музики звучать в душі кожного, хто доторкнеться до багатовікової історії. Міст Помпея, 1 століття до н.е., доводить стародавність і значимість цього міста. Злиття 2 річок Арагві і Кури привели в захват, такого великого письменника і поета, як Лермонтов. Місце, яке прихистило його, називається Джварі, де краєвид стає приводом для мелодійних рядків.
По військово-грузинській дорозі, ми продовжимо нашу подорож. Кожен грузин, без сумніву, назве її найкрасивішою дорогою в світі! Ми зупинимося в мальовничому місці Булачаурі і ситно пообідаємо хінкаліями, смак яких перевершив усіх. Для любителів міцних спиртних напоїв - для частування - справжня грузинська Чача. Фортеця грізних грузинських князів - Ананурі. Річка Арагві, ніби обняла комплекс монастирів і головну фортецю нашого дня - Ананурі. Це зачаровуючі краєвиди, які хочеться слухати, так як у них є унікальне звучання. Серце ніби починає битися по-іншому, все завмирає, коли прекрасна картина лягає у вас перед очима ...
Повернення в Тбілісі.
Оглядова екскурсія по вечірньому Тбілісі, святкова вечеря в ресторані входить у вартість туру.
Тбілісі - це стародавнє місто, яке не старіє. Воно контрастне, яскраве, ефектне, але головне - це місто, у якого є душа. По вузьких вуличках і широких бульварах, неспішним кроком, йдеш і відчуваєш, що ти вдома. Саме цю атмосферу дарує Тбілісі. Ми побачимо Нарікалу, Старий Тифліс, церква Метехі і піднімемося на священну гору Мтацминда.
Закріпить наше враження неперевершена грузинська кухня. Вечеря

Грузія, Мцхета, панорама Грузія, вечірній Тбілісі

2 ДЕНЬ - Кутаїсі
Сніданок, виселення з готелю.
Переїзд в Кутаїсі, поселення в готель. Кутаїсі - це найдавніше місто на Кавказі, засноване більше 30 століть тому, стародавня столиця міфічної Колхіди, резиденція легендарного царя Еета. З містом Кутаїсі пов'язаний міф про Аргонавтів і Золоте Руно, яке вони вкрали у Царя Еета завдяки його дочці Медеї. На сьогоднішній день, Кутаїсі є другим за величиною і значенням містом в Грузії.
Вільний час в Кутаїсі, є можливість замовити екскурсію.
ФАКУЛЬТАТИВНО: Екскурсія - Заповідник і Карстові печери Сатаплі, Монастирі Гелати, Моцамета (38 ).
У вартість екскурсії входить обід і вечеря в ресторанах Кутаїсі.
Пройшовшись вулицями міста, ми відвідаємо головну її пам'ятку - храм царя Баграта. Після чого ми вирушаємо в грузинський Парк Юрського періоду - Сатаплія. Це унікальне місце, яке цікавить і чарує своєю неповторністю. І цьому підтвердженням є - сліди динозаврів реального розміру. Печери в печерах, підземні озера, численні містки, пройшовшись по яких, можна відчути захват від самої атмосфери цього місця. Це справжній грузинський парк Юрського періоду, цілий підземний світ, який подарує вам захоплення !!! Кожен може долучитися до багатовікової історії разом з екскурсоводом, почувши багато цікавих фактів і легенд про золоте руно і аргонавтів.
Побувавши там, розумієш, що історія для Грузії настільки важлива, як і сучасність. Всі ці творіння природи підсвічені різними кольорами, створюють незабутню ілюзію, яка запам'ятається на все життя!
У 12 кілометрах від Кутаїсі, розташована одна з найголовніших святинь Грузії - Монастир Гелати, побудований під час правління найбільшого царя в історії Грузії - Давида Будівельника. Монастирський комплекс вважається шедевром грузинської середньовічної архітектури і взагалі мистецтва. У ньому збереглися фрески XII століття, на одній з яких зображений сам Давид Будівельник. Монастир розташувався на високому пагорбі, звідки відкриваються незабутні краєвиди на гірські кавказькі масиви.
У супроводі гіда ми продовжимо нашу подорож і відвідаємо комплекс Моцамета, розташований в одному з наймальовничіших місць західної Грузії. Тут ви почуєте зворушливу легенду заснування монастиря, і зможете загадати найзаповітніше бажання, яке обов'язково здійсниться!

Грузія,Кутаїсі, грузинський Парк Юрського періоду - Сатаплія Грузія, Кутаїсі, Монастир Гелати

3 ДЕНЬ - Рача
Сніданок в готелі. Вільний час в Кутаїсі, є можливість замовити екскурсію.
ФАКУЛЬТАТИВНО: Екскурсія - Бараконі, озеро Шаорі, Нікорцмінда + дегустація Рачинських вин (48 ).
У вартість екскурсії входить пікнік біля озера Шаорі і вечірній ресторан в Кутаїсі. Є можливість, дізнатися яка ж Рача на смак. Дегустація Рачинських вин в ансамблі з казковими місцями Бараконі, Шаорі, Нікорцмінда! Не зачеплена краса середньовіччя так зливається з сучасністю, як і річки які знаходяться поблизу від церкви Бараконі. Найбільша річка західній Грузії - Ріоні ніби підхоплює річку Лухуні, і виходить чудовий дует у вас на очах. Це композиція не тільки квітів, але і ваших відчуттів. Ну а після бурхливих вражень від побаченого - нас чекає контрастний спокій. Його нам подарує озеро Шаорі, яке знаходиться біля підніжжя гори. Насолодившись красою гірського озера, ми зробимо крок на зустріч унікальному архітектурному витвору - монастирю Нікорцмінда. Численні орнаменти, барельєфні композиції роблять його найвидатнішим прикладом середньовічної грузинської архітектури.
Компліментом після побаченого, буде гучний тост під знамените вино Грузії - Хванчкара. Дегустація кращих вин і страв. Для бажаючих можна ознайомитися з процесом приготування вина.
Повернення в готель. Ночівля.

Грузія, кутаїсі, озеро Шаорі Грузія, Тбілісі, Кутаїсі дегустація вин

4 ДЕНЬ
Сніданок в готелі. Вільний час в Кутаїсі, є можливість замовити екскурсію.
ФАКУЛЬТАТИВНО: Екскурсія - Археополіс (Нокалакеві), Мартвільский монастир, Мартвільский каньйон (58 ).
У вартість екскурсії входить прогулянка по каньйону на човнах, обід в каньйоні, вечеря після повернення в Кутаїсі.
Наступна зупинка - Нокалакеві. Це давня столиця західно-грузинського королівства. Місто-фортеця, яке вибрало для себе місце біля надзвичайно красивої річки - Техура. Археополіс - так ще називають це місто, яке було засноване ще в ІІІ столітті. У вас буде можливість пройтися Слідами стародавньої історії. Легкою ходою, від цікавих історій, ми перейдемо до пригощань. На свіжому повітрі, в красивому каньйоні, нас чекає смачний шашлик, приготований за кращими грузинськими традиціями. До найдавнішого монастиря західної Грузії ми піднімемося по канатній дорозі, і відразу ж опинимося в атмосфері умиротворення середньовічного монастиря. Гід нам розповість багато цікавого про колишню велич і впливовость цього дивного монастирського комплексу, який був побудований ще в VII столітті. У 5 кілометрах від монастиря нас чекає ще одне яскраве враження! Каньйон, промитий річкою Абаша, неповторної краси.
Повернення в готель. Ночівля.

Грузія, Мартвільский каньйон Грузія, Кутаїсі, Археополіс (Нокалакеві)


5 ДЕНЬ - Батумі
Сніданок, виселення з готелю.
Переїзд в Батумі. Поселення в готель.
Батумі - це курорт на березі чорного моря. У цьому місті так багато яскравого сонця і ароматного морського повітря. Воно є головним туристичним центром сучасної Грузії. Сучасне місто з великими площами, широкими проспектами і, звичайно ж, блакитними пляжами. Оглядова екскурсія по вечірньому Батумі. Вечеря в приморському кафе входить у вартість туру.
Ночівля.

Грузія, Батумі, пляж, набережна Грузя, Батумі, набільша набережна Батумі

6 ДЕНЬ - Аджарія
Сніданок в готелі. Вільний час в Батумі, є можливість замовити екскурсію.
ФАКУЛЬТАТИВНО: Екскурсія - Зелений Мис, фортеця Петра і фортеця Гоніо і с. Сарпі (48 ). У вартість екскурсії включено обід та вечерю.
На території 112 гектарів землі, в Батумі, є райський куточок, під назвою Зелений Мис. Це ботанічний парк, який відомий своїми рідкісними рослинами і незвичайною красою. З цього варто починати будь-яку подорож, якщо ви в Батумі! Природа дуже любить це місце і гармонія панує скрізь ... На висоті скельного обриву видно злиття моря і неба, в блакитний ансамбль. І хоч розумієш, що відтінки різні, але композиція ідеальна. Іноді, коли занурюєшся в світ фантазії, можна зловити себе на думці, що кораблі плавають в небі. А ми вирушаємо в самий казковий край Грузії - Сарпі. При бажанні, по дорозі в Сарпі, можна відвідати найбільшу фортецю Аджарії, древній римський форт - Гоніо. Найчистіший пляж і кам'яні скелі, блакитна вода і зелені ліси - все це знаходиться тут. Неспішно, ми з вами перенесемося в місце, де готують найсмачніші Аджарські хачапурі. Хрустку і свіжу їжу, подадуть нам на стіл, і ми, з задоволенням, продовжимо знайомство з грузинською кухнею.

Грузія, Батумі, Зелений Мис ботанічний сад Грузія, Батумі, по дорозі в Сарпі фортеця Гоніо

7 ДЕНЬ - Грузинська Амазонка
Сніданок в готелі. Вільний час в Батумі, є можливість замовити екскурсію.
ФАКУЛЬТАТИВНО: Екскурсія на Грузинську Амазонку (річка Фечорі) і озеро Палеастомі (48 ).
Переїзд в парк Колхіди. Національний парк Колхіди, володіє дивовижною красою і багатими дарами природи. Тут панує спокій і умиротворення. Річка, яка впадає в озеро Палеастомі, є яскравим тому підтвердженням. На катамаранах, неспішно, ми пройдемо по річці, а там нас чекає сюрприз для очей - кристально чисте озеро. Озирнувшись і усвідомивши, що Грузія - це надзвичайно казкова країна,  ми скажемо їй до побачення, побачимося ще!
У вартість екскурсії включено - Прогулянка на катамарані, обід біля озера, вечеря по поверненню в Батумі.
Ночівля

8 ДЕНЬ
Сніданок, виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт. виліт

У вартість туру входить:
• Трансфер аеропорт - готель - аеропорт;
• Транспортне обслуговування згідно з програмою;
• Проживання в готелях 3 * по концепції BB (Міста - Тбілісі, Сігнагі);
• Вартість екскурсій, які входять у вартість туру;
• Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
• Послуги ліцензованих гідів;
• Вхідні квитки за основним екскурсійним маршрутом;
• Обіди та вечері при умові замовлення ФАКУЛЬТАТИВНИХ екскурсій.

У вартість туру не входить:
• Доплата за одномісне розміщення 20 € за добу;
• Міжнародний авіапереліт.


Вартість туру з усіма екскурсіями - 488
Замовляючи тур з усіма ФАКУЛЬТАТИВНИМИ екскурсіями Ви економите 58 € та отримуєте у подарунок ОБІДИ та ВЕЧЕРІ під час екскурсій !!

Ціни для дітей*
вік дитини базава вартість вартість з факультативами
0 - 1.99 оплачуються лише аеропортові збори
2 - 5.99 126 € 220 €
6 - 11.99 181 € 318 €

* ціни для дітей вказані при розміщенні з двома дорослими

Мінімальна кількість туристів на додаткові екскурсії 6 чоловік!

КОМІСІЯ 8% при умові замовлення туру за базовою вартістю,
КОМІСІЯ 12% при умові замовлення туру з усіма факультативними екскурсіями !!
Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.