Bavaria-tour

Красуня Прага + Дрезден

Вартість : 110.00 EUR
Маршрут: Львів – Прага – Дрезден - Львів
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                        
  Скачати тур в pdf.            Скачати тур в doc.

1 ДЕНЬ
18:30 Збір туристів. 
19:00 Виїзд з залізничного вокзалу м. Львова. Перетин кордонів. Нічний переїзд.

2 ДЕНЬ
Приїзд до Праги. 
Оглядова екскурсія «Велична красуня Прага». Прекрасна Прага ... місто зі своїм багатим минулим і світлим майбутнім! Ви побачите головні визначні пам'ятки Праги - Староместську площу, на якій так зручно розмістилися такі важливі будівлі, як: Національний театр, Тинський храм і церква св. Миколая. Ви побуваєте в ключових місцях Праги і побачите усім відомий Астрономічний Годинник! Бруковані вулички приведуть на Карлів міст і це буде десертом нашої прогулянки. 
Можливо організувати комплексний обід (від 8 - 10€/особа).
Розміщення в готелі.
РекомендуємоМузей воскових фігур, Музей тортур, Музей комунізму, Музей шоколаду, Музей гастрономії.
Круїз рікою Влтава ( 20 €). Влтава - це, мабуть, головна визначна пам'ятка міста! Це те, з чого все почалося. Саме Влтава подарувала нам Прагу. Розуміти місто, не пов'язуючи його з рікою - складно, тому пропонуємо Вам пізнати Прагу зсередини! На кораблику Вас зустрінуть з аперитивом і проведуть до столу, де можна познайомитися з національною кухнею і спробувати Чехію на смак. У приємній атмосфері можна придивитися до деталей міста і побачити головні пам'ятки по обидва боки ріки, а це: Собор св. Віта, Карлів міст, музей Кафки, танцюючий будинок і це далеко не весь список дивовижних речей, які побачите Ви! (В тур включено шведський стіл - салати, гарячі і холодні закуски, десерт, фрукти).
Повернення у готель. Ночівля.

 

3 ДЕНЬ
Екскурсія в живописний куточок Кутна Гора і Чеський Штернберк ( 25 €).
Сніданок. 
Вільний день.
Екскурсія: Празький Град і Градчани ( 10 €).  Захоплююча прогулянка з професійним гідом, в ході якої Ви познайомитеся з лівобережною Прагою. На власні очі побачите красу стародавньої Праги з оглядового майданчика Страгівського монастиря. Торкнетеся його мудрості, дізнавшись історію знаменитої  Страгівської бібліотеки з її безцінними середньовічними рукописами, картами, глобусами. Лорета – місце християнського паломництва, здивує Вас скарбницею з безцінною діамантовою дароносицею, яка прикрашена 6222 діамантами. Кульмінацією екскурсії буде відвідування Празького Граду, багатовікової резиденції чеських правителів. Тут Ви побачите кафедральний собор Святого Віта (XIV ст.), Старий Королівський палац, і базиліку Святого Георгія, пізнаєте таємниці Золотої вулички, на якій жили і творили алхіміки. 
Екскурсія  Вишеград ( 5 €).  Дивовижна прогулянка, яка перевершить всі очікування. Панорами Праги і занурення в історію виникнення міста, безліч легенд, історій та курйозів, тиша, умиротворення, найкрасивіші пейзажі.  Вишеград - древня фортеця і історичний район Праги. До Вашої уваги високі стіни бастіонів, з яких відкривається чудовий краєвид на Прагу, неоготичний собор святих Петра і Павла, Вишеградський некрополь, де упокоєні близько 600 представників чеської художньої та інтелектуальної еліти XIX-XX століть та чудовий парк зі скульптурами.
Екскурсія до Замку Карлштейн ( 30 €). Готичний замок, зведений Карлом IV, милується на високій скелі. Природа, що його оточує, дійсно прекрасна. Найбільш представничий і один з найважливіших замків в Чехії. Тут зберігались королівські регалії та усі значимі реліквії, зібрані самим Карлом IV. Побувати в цьому замку означає отримати порцію культурного, а також естетичного задоволення.
Кутна Гора - це місце, насичене спокоєм та красою. Затишний куточок Чехії, де від розкоші нікуди не подітися. Тут приємно у будь-яку пору, адже в цьому місці все полягає у неперевершених краєвидах. Черепичні дахи будиночків та вузенькі вулички мило поєднуються з природою і дарують місту туристичний статус. Також, ми вирушимо до найвеличнішого і насправді неприступного замку - Штернберг, це просто захоплююча будівля і яскрава перлина Сазавської долини. Роками замок старий, проте, поглянувши на нього, розумієш, що молодим йому залишатися ще багато років.
Відвідування найбільшого аквапарку Чехії - AquaPalace ( 25 €). Це один з найбільших у Європі. У дітей є відмінна можливість відправитися слідами піратів і водних чудовиськ. Значну його частину займає комплекс «Водний світ», представлений трьома палацами: Палацом пригод, Палацом скарбів і Палацом релаксації. Вас очікує справжній корабель, на якому зовсім нещодавно плавали грізні флібустьєри. Для різноманітності можна побавитися на крутих штучних хвилях, що імітують прибій. Температура повітря тут 32 градуси.
Вечірня екскурсія «Магічна Прага» ( 20 €). Це захоплююча двогодинна прогулянка лабіринтами древніх празьких вуличок в променях вечірніх ліхтарів. Ви почуєте розповіді про загадкові міфи та легенди Праги, познайомитеся з таємничими куточками Старого і Нового міста, місцями чудес і виконання бажань, дізнаєтеся містичний зміст планування Праги, історії її будинків і назв вулиць, навчитеся розуміти будинкові знаки, почуєте старовинні Празькі легенди й перекази. 
Повернення в готель. Ночівля.

 


4 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в м. Дрезден, яке по праву називають Флоренцією на Ельбі.
Пішохідна екскурсія містом Дрезден ( 10 €).
На берегах прекрасної Ельби знайшов собі місце дивовижний, розкішний та процвітаючий Дрезден. Велике місто Німеччини - столиця Саксонії і просто неймовірне місце справжньої краси. Тут на нас чекає захоплююча оглядова екскурсія, на якій ми побачимо визначні пам'ятки, такі як: Цвінгер - унікальний архітектурний ансамбль світового значення, Дрезденську Ховтхірхе - надзвичайно гарну кафедральну церкву, Оперний театр Земпера - бездоганно реконструйовану будівлю опери і, безсумнівно, нео барочну прикрасу міста, а також багато іншого. Чарівна панорама на місто стане головною родзинкою нашого маршруту.
Вільний час.
Рекомендуємо:
Дрезденська картинна галерея ( 15 €). Заснована в першій половині XVIII ст. завдяки особливому ставленню до мистецтва королів Августа II Сильного і Августа III. Обидва саксонських короля були великими поціновувачами творів мистецтва, систематично поповнювали свої зібрання і менш ніж за 60 років вони створили одну з видатних колекцій картин Європи і світу. Сьогодні у виставкових залах музею знаходиться понад 900 картин, які залучають щорічно сотні тисяч відвідувачів.
Виїзд в Україну.

 

5 ДЕНЬ
Приїзд до Львова.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧЕНО:
• Проїзд комфортабельним автобусом;
• Супровід керівника групи за усім маршрутом
• Проживання в готелі 3* (2 ночі) в м Прага;
• Розміщення в готелі: 2-, 3- місне;
• Харчування: сніданки (шведський стіл);
• Оглядова екскурсія «Красуня Прага»;

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
• Страхування;
• Візова підтримка: 60 € дорослі / 25 € діти, студенти, пенсіонери;
• Доплата за одномісне розміщення 30 € / доба;
• Додаткові Екскурсії (відбуваються за умови мінімальної кількості туристів - 20 осіб):
- Круїз рікою Влтава (20 €/ос.);
- Празький Град та Градчани (10 €/ос.);
- Вишеград (5 €/ос.);
- Замок Карлштейн (30 €/ос.);
- Кутна Гора і Чеський Штернберк (25 €/ос.);
- Магічна Прага (20 €/ос.);
- Дрезден (10 €/ос.).


УВАГА! Туроператор «Баварія-Тур» залишає за собою право змінювати послідовність реалізованої програми та в разі крайньої необхідності змінювати деякі факультативні програми на рівноцінні. 

Туроператор «Баварія-Тур» не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, а також корки на дорогах та погодні умови, якщо це впливає на програму туру.


Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.