Bavaria-tour

Грузинська молитва - стежками Святої Ніни

Вартість від: 325.00 EUR
Маршрут: Київ - Тбілісі - Телаві - Кварелі - Сігнагі - Давід Гареджа - Мцхета - Ананурі - Боржомі - Ахалцихе - Вардзія - Тбілісі - Київ
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків


Інфолист

Тип харчування Ціна туру (без перельоту) Ціна туру з перельотом
 ВВ 325 €  555 €
 НВ 385 €  615 €

1 ДЕНЬ
09:30 - Збір групи в міжнародному аеропорту Києва (Бориспіль).
11:25 - Виліт до Тбілісі.
16:15 - Прибуття до Тбілісі.
Зустріч в аеропорті, трансфер, поселення в готель.
Оглядова екскурсія вечірнім Тбілісі, вечеря в ресторані.
Повернення в готель.

Вечірній Тбілісі, старе місто

2 ДЕНЬ
Сніданок, виселення з готелю.
Переїзд до Кахетії.
Ми відвідаємо: Місто-фортецю Уджарма (тут збереглася одна з найстаріших церков на території Грузії), Монастирі - стара і нова Шуамта, Монастир Ікалто, Кафедральний собор Алаверді. Після цього ми матимемо можливість пройтися вулицями міста Телаві

Можна відвідати палац князів Чавчавадзе - Цинандалі ( 10 €). Ми дізнаємося чим це місце привернуло до себе увагу Олександра Пушкіна, Михайла Лермонтова, Олександра Дюма Старшого, а також багато інших цікавих особистостей XIX сторіччя. Родзинкою екскурсії буде дегустація найкращого вина Цинандалі.

Наступним пунктом призначення буде церква Архангела в старовинній столиці Кахетії - Гремі. Також ми встигнемо відвідати монастир Некресі та пройтися вуличками міста Кварелі, яке вважається центром грузинського виноробництва.

Можна відвідати унікальний винний льох довжиною у 7,5км - Тонель (від 10 €). Сапераві, Крахуна, Ркацителі, Кінзмараулі - все це чекає на нас вже під час дегустації! Приємним сюрпризом буде самостійне приготуванні найкращих ласощів Грузії - Чурчхели (за бажанням).
Поселення в готель в місті Сігнагі.

палац князів Чавчавадзе - Цинандалі

3 ДЕНЬ
Сніданок, виселення з готелю.
Пішохідна екскурсія містом кохання - Сігнагі.
Сігнагі - маленьке, але дуже красиве містечко в Кахетії, яке не дарма називають містом закоханих, в цьому місті РАЦС працює цілодобово. У будь-який час доби можна укласти шлюб з коханою людиною. Зі стін міста розкриваєься захоплюючий краєвид на Алазанську долину.

Ми відвідаємо: монастир Бодбе і джерело Св. Ніни, Монастир Манаві, комплекс Давида Гареджа.
Повернення в Тбілісі, поселення в готель.
Вільний час для прогулянки вечірнім Тбілісі.

Можна відвідати сірні лазні ( 28 €). Тут можна приємно зняти втому після насиченого дня. Є можливість побувати там, де теплі джерела б'ють з-під землі, а вода з сірководнем піде Вам на користь. На честь теплиих джерел і було назване славетне місто Тбілісі, адже слово "тбілі" в перекладі з грузинської мови означає "теплий".
Повернення в готель. Ночівля.

місто кохання - Сігнагі

4 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.
Екскурсія містом Тбілісі.
Ми відвідаємо: Собор святої Трійці (богослужіння проводиться католикосом-патріархам всієї Грузії), церкву Метехі, Сіоні, одну з найстаріших церков Грузії - Анчісхаті (усі основні святині Тбілісі). Музей мистецтв Грузії (фонд церковної спадщини) - широкі зали музею є оселею для шедеврів Грузинської гордості. Тут налічується 140 тис. одиниць витворів мистецтва, серед яких ми побачимо такі: Ніко Піросмані - "Гульня в виноградній альтанці", Ілля Єфимович Репін - Великий князь Володимир Олександрович Романов, Воскресіння Лазаря - грузинська емаль XII сторіччя та інші. Окрім грузинських проектів, тут можна побачити приклади східного, російського та європейського мистецтва.
Можна відвідати монастир в Бетанія ( 15 €). Трапеза в монастирі чи пікнік в лісі включено до вартості екскурсії. Визначитись можна за бажанням, залежно від погодних умов.
Повернення в готель. Ночівля.

Собор святої Трійці, Тбілісі

5 ДЕНЬ
Сніданок в готелі.
В цей день ми відвідаємо: м. Мцхета і середньовічний комплекс Ананурі. На нас чекає надзвичайно цікава пригода в світ середньовіччя. Стіни цього міста запрошують усіх подорожуючих та любителів історії. Також це свято краси, яке природа подарувала цьому чудовому місцю. Високі гори зливаються з кришталево-чистим озером Жинвалі. Всередині міста, у самому центрі, знайшов собі місце середньовічний монастир - Ананурі, до якого ми з Вами обовязково завітаємо та насолодимося його красою!

Ми завітаємо до старовинної столиці Грузії - міста Мцхета, яке ми оглянемо з висоти пташиного польоту, здійнявшись на одну з головних памяток міста - Джварі! Звідси відкривається чаруюча панорама на місто Мцхета. На місці злиття двох рік, Кура і Арагві, збудовано місто, яке називають другим Ієрусалимом. Головною його памяткою є Светіцховелі. Саме тут зберігається одна з головних святинь християнства - хітон Господній!
Повернення в готель. Ночівля.

Грузія, Мцхета середньовічний комплекс Ананурі

6 ДЕНЬ
Сніданок, виселення з готелю.
Переїзд до Ахалцихе. Поселення в готель.
В цей день ми відвідаємо: Болніський Сіоні, монастирський комплекс - Вардзія та Зелений монастир.
Спершу ми під'їдемо до храму, який називається Болніський Сіоні - перший храм Грузії. Він відомий тому, що історія храмової архітектури почалaся саме з нього. Саме тут ми побачимо стіни, на яких написано найперші слова грузинською мовою і відчуємо, свого роду, захоплюючу таємничість.
Переїзд до Вардзії.
Вардзія - це середньовічне місто, яке висічене в скелі. 
На перший погляд це скельна стіна, яка володвє магічною красою. Але під'їхавши ближче, ми бачимо, що це місто-печера. Воно має багатовікову історію, яка починається з XII століття.
Тут ми побачимо незлічені печери, які знаходяться на 13 рівнях; вертикальні ходи і підземні тунелі; діючий монастир і безліч церков. Відомі фрески з зображенням цариці Тамари, що розповідають про історію всієї Грузії. 
Переїзд в Зелений монастир - один з найстаріших чоловічих монастирів на території Грузії, який привертає увагу паломників з усього світу своїм релігійним значенням. Монастир є базилікою, яка відображає точність побудови будівель IX-X сторіччя. Відразу за базилікою течуть джерела зі святою водою. Сьогодні Зелений монастир є одним з найбільш шанованих місць у цілій Грузії.
Повернення в готель. Ночівля.

монастирський комплекс - Вардзія Зелений монастир

7 ДЕНЬ
Сніданок, виселення з готелю.
Ми прямуємо до монастиря Сафара.
Переїзд до Тбілісі.
Трансфер в аеропорт.
16:30 - виліт.

У вартість входить:
• Трансфер: аеропорт - готель - аеропорт;
• Транспортне обслуговування відповідно до програми;
• Проживання в готелях 3* за концепцією BB (в містах Тбілісі,Сігнагі);
• Вартість зазначених у турі екскурсій;
• Екскурсійне обслуговування відповідно до програми;
• Послуги ліцензійованих гідів;
• Вхідні квитки за основним екскурсійним маршрутом;
• Міжнародний авіапереліт.

У вартість не входить:
• Додаткові екскурсії;
• Доплата за одномісне розміщення 20 € за добу.

*У випадку автобусного переїзду буде змінено дати туру та кількість днів.
Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.