Bavaria-tour

УВАГА!
НОВІ ВІЗОВІ ПРАВИЛА з 23.06.2015 
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

1. Відправте нам, як і раніше, пакет документів. 
2. Наш менеджер з готовим пакетом документів очікуватиме ваших туристів в обумовлений день та час в обраному візовому центрі та супроводжуватиме процес подачі і дактилоскопії. 
3. Розгляд документів до 9 роб. днів. 
4. Присутність туристів, молодших 12років, не потрібна. 
5. Відбитки здаються 1 раз на 5 років. 

Австрія Бельгія Болгарія Китай Естонія Єгипет Ізраїль  Індія Італія  Іспанія Латвія Нідерланди Німеччина Польща Угорщина Чехія Швейцарія Швеція Греція Перу Словаччина Великобританія Румунія  Хорватія

 

ВИМОГИ ЩОДО ПОДАЧІ ТА ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ

ВАЖЛИВО! Термін перебування дітей за кордоном в нотаріальному дозволі повинен відповідати терміну візи.

Шановні колеги!Просимо Вас уважно поставитися до підготовки і збору документів для оформлення візи!
Нагадуємо:документи необхідно подавати завчасно, але не раніше, ніж за 3 місяці до передбачуваної дати вильоту/виїзду,
при поїздці у комбінований тур по країнах Шенгенської угоди, віза оформляється в Консульстві тієї країни, де заброньовано максимальну кількість ночей, якщо ж кількість ночей рівна, то Консульство визначаєте по країні в'їзду.
Увага! Такі країни, як Болгарія, Кіпр, Великобританія не входять до складу Шенгенської зони.
Переліки документів складені відповідно до вимог Консульств.
Неповний комплект документів не може бути поданий на розгляд до Консульства.
 «Баварія-тур» не несе відповідальності в разі відмови у видачі візи і рекомендує заздалегідь оформляти страхівку від невиїзду.


ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ
Шановні колеги!У цьому розділі Ви можете ознайомитися з правилами прийому документів на візу в офісі «Баварії-тур», а також з правилами отримання пакетів документів для Ваших туристів.
Правила прийому документів на візу
1. Графік прийому документів: пн - пт: 9:00 - 18:30 сб: 11:00 - 14:00.
УВАГА!
Документи, які були отримані після 18:30, можуть бути перевірені на слід. робочий день.
2. Документи на термінові візи і з крайніми термінами подачі приймаються до 14:00.
3. Неповний комплект документів не йде в роботу до тих пір, поки не буде укомплектований відповідно до вимог відповідного Консульства.
4. При подачі документів, кур'єру при собі необхідно мати підтвердження туру.
5. Документи необхідно надавати з двома примірниками повністю заповненим описом документів, якщо опис не наданий  або наданий  в незаповненому вигляді, він не буде підписаний  спеціалістом відділу прийому документів.
6. При подачі документів в регіональних представництвах просимо враховувати терміни на відправку документів в центральний офіс «Баварії-тур» і назад в представництво.


ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ
Отримати документи можна кількома способами. Просимо Вас уважно ознайомитися з правилами отримання документів:
1. Отримання документів в офісі «Баварії-тур»:
Графік видачі документів в офісі - пн-пт: 09.00 - 18.00 сб: 11.00 - 14.00;
Документи на найближчі вильоти / виїзди видаються до 18:00 напередодні вильоту / виїзду (документи з вильотами / виїздами в суботу, неділю і понеділок видаються до 18:00 попередньої п'ятниці). Якщо до 18:00 документи не забирають з офісу, вони автоматично передаються на проводи в аеропорт або посадку на автобус представниками фірми.
Кур'єру при собі необхідно мати підтвердження туру і документ, що засвідчує особистість.
2. Роздруківка документів з особистого кабінету:
По безвізових країнах або країнах, що відкриває електронні візи, всі документи Ви можете роздруковувати з особистого кабінету.
Якщо при роздруківці виникли проблеми, напишіть спеціалісту відділу видачі документів.
Увага! Туристів, які мають на руках відкриті візи і туристів, які виїзжають в безвізові країни або країни, що видають електронні візи, в аеропорту не проводжають.
3. Відправка документів в регіональні представництва:
Заявки на відправку в регіони приймаються в будні дні з 9:00 до 14:00.
У темі листа необхідно вказати: відправка до міста + дата вильоту (наприклад, «Відправлення до Львова, виліт 17.03.2013»).


ВАЖЛИВО! Перед відправкою пакету  документів на фірму «Баварія-тур» ще раз уважно перевірте всі надані документи та їх відповідність вимогам. Якщо якихось документів не вистачає або вони не належним чином оформлені не відправляйте їх. Звертаємо Вашу увагу на те, що неповні пакети документів будуть повертатися Вам назад. Допрацювання документів займає певний час і це може привести до несвоєчасної підготовки документів для подачі в консульство і, отже, неможливості виконання Вами договірних зобов'язань перед туристами.

ПРИМІТКА. Для туристів, що подорожують на власному авто! До загального переліку документів обов'язково потрібно додати копії водійських прав, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт), поліс страхування транспортного засобу (зелена карта).

Достовірність поданих документів перевіряється Консульством і неправдивість або відсутність інформації в довідці може привести до відмови у видачі візи!