Bavaria-tour

Чути грузинські мотиви ... або, ах, як це красиво!

Вартість : 228.00 EUR
Маршрут: Тбілісі - Ананурі - Мцхета - Кахетія - Телаві - Гремі - Кварелі - Сигнахи - Рабат - Боржомі - Тбілісі

Дати виїздів

Вересень
29
Жовтень
20
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

В цьому турі ми зануримось в світ веселощів та вина! В Східній Грузії Ви зрозумієте значення виразу «напої душу»! Вино для Грузії – це не лише гастрономічний продукт, а і важлива складова культури. Ми відвідаємо духовну столицю Грузії – Мцхету, піднімемось до монастиря Джварі та побачимо злиття двох річок. Також ми відвідаємо місто, яке висічене в скелі – Вардзія, скуштуємо національні грузинські страви та відчуємо гостинність хороших людей. В Алазанській долині Ви відчуєте справжній смак грузинського вина, в Тбілісі у нас буде можливість зануритись в сіркові лазні, а Боржомі допоможе оздоровитися зсередини! Поєднувати приємне та корисне – це мета нашої подорожі!

1 ДЕНЬ
09:30 - Збір групи в міжнародному аеропорту Києва (Бориспіль).

11:25 - Виліт до Тбілісі
16:15 - Прибуття до Тбілісі. Зустріч в аеропорту, трансфер, поселення в готель.
Оглядова екскурсія вечірнім Тбілісі, святкова вечеря в ресторані (входить до вартості туру);
Тбілісі - столиця, головне місто Грузії. Це великий привід для гордості Грузинів!
Ця екскурсія, приведе нас до собору Святої Трійці, до міського бастіону Нарікала і, звичайно ж, на гору Мтацминда! Вид, який відкривається на вечірній Тбілісі, не залишить байдужим людський погляд! Немає місця більш хвилюючого, ніж гора Мтацмінда. Почуття захоплення полонить кожного, хто торкнеться святої гори! Політ душі, завмирання серця і те, що не передати словами - все це вечірній Тбілісі.
Повернення в готель.

Грузія, Тбілісі, міський бастіон Нарікала Грузія, Тбілісі, вид на місто, собор Святої Трійці

2 ДЕНЬ
Сніданок в готелі, Вільний день в Тбілісі.
Екскурсія "Мцхета - Ананурі" (38 €).
На нас чекає цікава мандрівка в світ середньовіччя - Ананурі. Мури цього міста запрошують всіх мандрівників і любителів історії. Також, це свято краси, яке подарувала природа цьому надзвичайно чудовому місцю. Високі гори зливаються з кришталево-чистим озером Жинвалі. Всередині міста з фортечними стінами, в самому центрі, знайшов собі місце середньовічний монастир - Ананурі, в який ми з Вами обов'язково зайдемо і отримаємо море задоволення від його неповторної краси!
Ми вирушимо в древню столицю Грузії - місто Мцхета, на яку ми подивимося з висоти пташиного польоту, піднявшись на одну з головних визначних пам'яток міста - Джварі! Звідси відкривається чарівна панорама на місто Мцхета. На місці злиття двох річок - Кура і Арагві розташувалося місто, яке називають другим Єрусалимом. Головною його пам'яткою є Светіцховелі. Саме тут зберігається одна з головних святинь християнства - хітон Господній!

Вечеря в ресторані в місті Мцхета.
Повернення в готель.

Грузія, Ананурі, середньовічний монастир - Ананурі Грузія, місто Мцхета, панорама на місто Мцхета з Джварі

3 ДЕНЬ
Сніданок в Готелі. Вільний день в Тбілісі.
Екскурсія за напрямом Кахетії, 2 дні (98 ).
Ми прямуємо до Кахетії
Наша подорож буде проходити однією з найбільш мальовничих доріг Кавказу - автострадою на гомборському перевалі.
Дорогою в Телаві ми відвідаємо: місто фортецю - Уджарма, і Монастир Шуамта, місця, де можна розслабитися і відчути атмосферу польоту душі.
Пішохідна екскурсія затишними вуличками старого міста Телаві приведе нас до головних визначних пам'яток: до Телавської фортеці, до замку Іраклія II, до дерева XII століття та багато іншого.
Переїзд до палацу Цинандалі - резиденції князів Чавчавадзе. Екскурсія замком. 
Ми дізнаємося чим це місце привернуло до себе увагу Олександра Пушкіна, Михайла Лермонтова, Олександра Дюма Старшого, а також багато інших цікавих особистостей XIX століття. Родзинкою екскурсії буде дегустація найкращого вина Цинандалі.
Переїзд в древню столицю Кахетії - Гремі. 
Ми піднімемося на пагорб, до церкви Архангела. Там, з висоти пташиного польоту, ми побачимо ту саму Алазанську долину - колиску виноробства! Переїзд в місто Кварелі - центр виноробства. Тихе і спокійне містечко Кварелі - батьківщина знаменитого вина Кінзмараулі. Там знаходиться унікальний винний погріб протяжністю 7,5 км - ТОНЕЛЬ. Сапераві, Крахуна, Ркацителі, Кінзмараулі ... все це чекає на нас вже на дегустації! Приємним сюрпризом буде самостійне приготування кращих солодощів Грузії - чурчхели (за бажанням).

Після дегустації вина, на нас чекає вечеря в ресторані.
Пізнє поселення в готель в місті любові в Сігнагі.

Для тих, хто залишився в Тбілісі - ночівля в готелі Тбілісі. 

Грузія, Телаві, Телавська фортеця Грузія, палац Цинандалі - резиденція князів Чавчавадзе
столиця Кахетії - Гремі, пагорб церква Архангела Кварелі, унікальний винний погріб протяжністю 7,5 км - тонель

4 ДЕНЬ
Сніданок в готелі. Вільний день в Тбілісі.

Другий день екскурсії в Кахетію.
Сніданок в Готелі, виселення з готелю.
Продовження Екскурсії містом любові. Сігнагі - маленьке, але дуже красиве містечко в Кахетії, яке не дарма називають містом закоханих, в цьому чаруючому місті РАЦС працює цілодобово. У будь-який час доби можна укласти шлюб з коханою людиною. Зі стін міста розкриваєься захоплюючий краєвид на Алазанську долину.
Обід після екскурсії в Сігнагі.
Переїзд в Тбілісі.
Вечеря після прибуття.
Ночівля в готелі Тбілісі.

Грузія, місто любові Сігнагі Грузія, місто любові Сігнагі

5 ДЕНЬ
Сніданок в готелі. Вільний день в Тбілісі.
Екскурсія - Казковий Тбілісі (38 ).
Тбілісі - це ажурна прикраса всієї Грузії! Звичайно ж, ми не підемо з цього міста, не познайомившись з ним трошки ближче! На нас чекають вузькі вулички старого міста, на зміну яким приходять широкі бульвари столиці. Гора Мтацминда, Кафедральний собор Святої Трійці (Самеба), церква Метехі, ботанічний сад, Каньйон, музей мистецтва та інші головні визначні пам'ятки цього міста ми побачимо на екскурсії містом Тбілісі.

Обід і вечеря в ресторанах Тбілісі.

Відвідування сірчаних лазень (28 ).
Повернення в готель. Ночівля.

Грузія, Тбілісі, церква Метехі Грузія, Тбілісі, панорама міста

6 ДЕНЬ
Сніданок в готелі. Вільний день в Тбілісі.
Екскурсія "Рабат - Вардзия - Боржомі" (68 ).
Фортеця Рабат. На високому скельному масиві, в місті Ахалціхе, знаходиться неприступна фортеця Рабат. Коли ми почнемо наш шлях, відразу ж можна зрозуміти, що це місто-фортеця, краса якого заворожує. На великій площі Рабату ми побачимо переплетіння різних культур і, в той же час, їх єдність. Це опора грузинського царства. Це фортеця левів, яку неможливо виключити з туристичного маршруту!

Обід в одному з ресторанів Ахалціхе.
Після Рабату, ми продовжимо нашу подорож середньовічним містом, яке висічене в скелі - Вардзією.
На перший погляд це скельна стіна, яка володіє магічною красою. Але під'їхавши ближче, ми бачимо, що це місто-печера. Воно має багатовікову історію, яка починається з XII століття.
Тут ми побачимо незлічені печери, які знаходяться на 13 рівнях; вертикальні ходи і підземні тунелі; діючий монастир і безліч церков. Відомі фрески з зображенням цариці Тамари, що розповідають про історію всієї Грузії.
І заключним етапом нашої подорожі буде найвідоміший курорт - Боржомі. Історичні колонади з мінеральними джерелами та гірська річка - це місце захоплення всіх туристів. В нас буде можливість пройтися вузькими стежками парку і спробувати саме ту відому мінеральну воду - Боржомі.
Святкова вечеря після повернення в Тбілісі.
Повернення в готель. Ночівля. 

Грузія, місто Ахалцихе, неприступна фортеця Рабат Грузія, Боржомі

7 ДЕНЬ
Сніданок, виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт.
Виліт.


У вартість туру входить:
• Трансфер аеропорт - готель - аеропорт;
• Транспортне обслуговування згідно з програмою;
• Проживання в готелях 3 * по концепції BB (Міста - Тбілісі, Сігнагі);
• Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
• Послуги ліцензованих гідів;
• Вхідні квитки за основним екскурсійним маршрутом;
• Обіди та вечері при умові замовлення ФАКУЛЬТАТИВНИХ екскурсій.

У вартість туру не входить:
• Доплата за одномісне розміщення 20 € за добу;
• Міжнародний авіапереліт.


Вартість туру з усіма екскурсіями (не включаючи відвідування сірчаних лазень) - 428 €!
Замовляючи тур з усіма ФАКУЛЬТАТИВНИМИ екскурсіями Ви економите 42 € та отримуєте у подарунок ОБІДИ та ВЕЧЕРІ під час екскурсій !!

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.