Bavaria-tour

Баварські замки!

Вартість : 255.00 EUR
Маршрут:

Дати виїздів

Вересень
27
Жовтень
25
Листопад
22
Грудень
27
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

У Мюнхені ви побачите будівлі різних епох і стилів - Нова ратуша, Фрауенкірхке, Театінеркирхе, Королівська Резиденція. На Марієнплац - багатомовні туристи з усього світу, які прагнуть краще пізнати цей чудовий місто. Але архітектура - це ще не все. Дух Мюнхена, його 850-річна історія відчувається на кожному кроці. Пінакотека (а точніше кажучи, 3 Пінакотеки) - одне з найбільших європейських зібрань живопису. У Мюнхені можна знайти все, що захочеться - від колекцій іграшок до одягу світових брендів. Можливість побачити, найвідоміший в світі королівський палац Нойшваштайн. Для його будівництва Людвіг II-й обрав гірський ландшафт казкової краси. Інше творіння «казкового короля» замок Ліндерхоф. Палац розташований посеред величезного парку. Оздоблення - багата позолота вирізаних з дерева предметів інтер'єру, розкішні тканини завіс і меблевої оббивки.

1 день
17:00 Збір групи на ж / д вокзалі м Львів.
17:30 Виїзд, перетин кордону.
Нічний переїзд.


2 День
Прибуття в Прагу.
Оглядова екскурсія «Велична красуня Прага».
Прекрасна Прага ... місто зі своїм багатим минулим і світлим майбутнім! Ви побачите головні визначні пам'ятки Праги - Староміська площа, на якій так комфортно розмістилися такі важливі будівлі, як: Національний театр, Тинський храм і церква св. Миколи. Ви побуваєте в ключових місцях Праги і побачите знамениті Астрономічний Годинник! Бруковані вулички приведуть на Карлів міст, і це буде десертом Вашої Прогулянки. Можна організувати комплексний обід (від 8-10 € / чол).

Поселення в готель.
Рекомендуємо: Музей воскових фігур, Музей тортур, Музей комунізму, музей шоколаду, музей гастрономії.
Чим зайнятися?
Круїз по річці Влтава (22 €). Влтава - це, мабуть, головна визначна пам'ятка міста! Це те, з чого все почалося. Саме Влтава подарувала нам Прагу. Розуміти місто, не зв'язуючи його з річкою - складно, тому пропонуємо Вам побачити Прагу зсередини! На кораблику Вас зустрінуть з аперитивом і проведуть до столу, де можна познайомитися з національною кухнею. У приємній атмосфері можна придивитися до деталей міста і побачити головні пам'ятки по обидва боки річки, а це: Собор св. Віта, Карлів міст, музей Кафки, танцюючий будинок і це далеко не весь список красот, які побачите Ви! (В тур включено шведський стіл - салати, гарячі і холодні закуски, десерт, фрукти).

Екскурсія «Пивний тур по Празі» (40 €).

Ця захоплююча екскурсія подарує багато позитиву і добра. Ви відвідаєте колоритні паби і маленькі сімейні пивоварні для того, щоб спробувати краще пиво Чехії. Смачні закуски, 12 сортів пива і весела атмосфера чекають на Вас. Відчуваючи в руці приємну вагу пивного кухля, Ви дізнаєтеся всі тонкощі чудового напою від нашого екскурсовода.

Вечірня екскурсія Празький Град (15 €).

Краса вечірнього міста вражає! Екскурсія для тих, хто хоче побачити все! Вечірня Прага - це нові враження, новий погляд на вже знайоме нам місто. Прага - це місто-музей, місце історії, краси і величі. У світлі тисячі вогнів, Ви побачите Собор Святого Віта - головну готичну гордість Чехії.
Ночівля.

 

3 День
ЗАМКИ БАВАРІЇ + МЮНХЕН
Сніданок.
Виїзд: 6:15 Орієнтовно 11: 30-12: 00
Відвідування виставкового комплексу «Мир BMW". Переїзд в Мюнхен - третє за величиною місто Німеччини метрополію «випромінює світло», як писав Томас Манн.
Оглядова екскурсія по місту, вільний час, обід за додаткову плату.

Близько 18:00 виїзд в готель, розміщення в готелі.
Ночівля.


4 День
Сніданок у готелі.
Виселення з готелю. (Час виїзду повідомить гід).

Переїзд в невелике містечко Швангау, поруч з яким на кілометровій висоті підноситься до неба чудовий Замок Нойншваштайн, побудований за наказом баварського короля Людвіга II, і втілив його мрії про часи давно минулих - коли на троні сиділи монархи з нічим і ніким не обмеженою владою, а лицарі в усьому слідували кодексу честі і шукали подвигів. Особливо ефектний замок з містка Марії, перекинутому над прірвою. А далі ... Посеред суворого гірського ландшафту, на самоті долини Грасвангталь, був побудований за вказівкою короля Людвіга II ще один замок - Линдерхоф. Початкові задуми народилися у короля після відвідування Версаля. На відміну від величного Нойшванштайн ця невелика, але дуже красива резиденція з чудовим парком служила притулком самотнього - по своїй волі - короля. Також надається чудова можливість відвідати місто Обераммергау всі будинки в цьому невеликому містечку, особливо в його центрі, прикрашені фресками з сюжетами з казок, релігійними сценами або традиційними орнаментами. Даний місто по праву можна вважати пам'ятником мистецтва.

Виїзд о 15:30, точний час відправлення супроводжуючий оголошує додатково.

* Замість замка Линдерхоф, туристам може бути запропонований замок Хоеншвангау, який розташований в безпосередній близькості від замку Нойшванштайн. Хоеншвангау був літньою резиденцією королівської родини, де Людвіг II провів майже все своє життя.
Повернення в Прагу.
Пізніше заселення в готель. Ночівля.

 

5 День
Сніданок.
Виселення з готелю. Час на шопінг.
Виїзд на Україну.
Нічний переїзд.


6 День
Прибуття до Львова.

ЗАЛЕЖНО ВІД ПОГОДНИХ УМОВ ТА ІНШИХ СИТУАЦІЙ ТУРОПЕРАТОР ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО НА ЗМІНУ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ. ЧАС ВСЮДИ ВКАЗАНИЙ ПРИБЛИЗНО!

У вартість туру входить:
• Проїзд в дві сторони;
• Супровід представника фірми по всьому маршруту;
• Проживання в готелі ВВ;
• Оглядові екскурсії.

У вартість туру не входить:
• 25 € / чол - вартість вхідних квитків в замки;
• Доплата за одномісний номер 30 € за ніч;
• Факультативні екскурсії;
• Страховка 95 грн / людина

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.