Bavaria-tour

Албанські канікули!

Вартість : 295.00 EUR
Маршрут: Львів - Македонія - Албанія (Дуррес) - Македонія (Охрід) - Львів
Ксть.   
ПоганоЗадовільноДобреВідмінноЧудово! ( 0)
0 відгуків

                      
  Cкачати тур в pdf.            Cкачати тур в doc.

Шановні колеги,пропонуємо вашій увазі тури на ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН!
Зверніть увагу: у турах заявлені базові готелі- 3* на НВ.
За бажанням ви можете обрати іншого типу готель та інший тип харчування.
За детальнішою інформацією звертайтесь до наших менеджерів.
Бажаємо гарних продажів!


1 ДЕНЬ

06:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова.

07:00 Виїзд з вокзалу. Є можливість приєднатися до групи в містах: Стрий, Мукачево, Берегово. Перетин кордонів. 
Транзитний переїзд через Румунію, Сербію, Македонію. 
Нічний переїзд.

2 ДЕНЬ
Прибуття в Албанію, місто Дуррес.

Поселення у готель.
Відпочинок на морі.
Вечеря.Ночівля.

м. Дуррес, Албанія м. Дуррес, Албанія

3 ДЕНЬ
Сніданок.

Вільний день.
Відпочинок на морі.
Час довідатись більше:
Оглядова екскурсія в м.Тірана і м. Круя.(25 €)
Тірана - Столиця Албанії, Тірана веде свою історію з мечеті, булочної і хамама, закладених оттоманським правителем Сулейманом Пашею на самому початку 17 ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тирана встигла обрости спорудами помпезної турецької, витонченої італійської та великовагової радянської архітектури, грунтовно розширитися і перетворитися на цілком сучасне місто, здатне запропонувати туристам не тільки масу історичних пам'яток, а й нічне життя, гарні ресторани та інші культурні дозвілля.
Переїзд в місто Круя.
Середньовічне місто розташувалося на схилі гори і дарує всім естетичне задоволення. Неприступна і живописна Круя заслуговує на окрему увагу, адже її прапор ліг за основу албанського. Пережила Круя багато і, що дуже важливо - вціліла. Бруковані вулички, сувенірні лавки з антикваріатом і, звісно ж, краєвиди, які відкриваються звідси, варті аплодисментів! Повернення у готель.
Вечеря. Ночівля.

Тірана, Албанія Сторожова Башня, Круя, Албанія

4 ДЕНЬ
Сніданок.
Відпочинок на морі.
Час дізнатися більше:
Екскурсія у Дуррес (10 €).Живописне місто Албанії, яке розкинулось на берегах Адріатичного моря. Історія старого міста іде корінням глибоко в період Стародавнього Риму. З того часу місто росло і кожен період приносив йому свої дари. Хоча назви міста мінялись, і багато бід Дуррес пережив, він таки зміг зберегти свою спадщину. Античні амфітеатри на вулицях, залишки міських кріплень з Венеціанськими вежами - все це вражає! Сьогодні місто Дуррес цвіте і приваблює туристів своєю красою. А море неперевершено пов’язується з історією і місто знаходить для себе все більше любителів.
Екскурсія в м. Берат і Аполонію. (35 €)
Берат - місто відмінних краєвидів! Тут гармонія в усьому: маленькі будиночки прикрашають підніжжя гори, а ріка звивисто доповнює картинку. Це місто одне з найстаріших міст Албанії і, по праву, вважається музеєм під відкритим небом. Берат взяла під своє крило ЮНЕСКО, в якості міста, яке чудово збереглось з часів Османської Імперії.
Переїзд до Аполонії. Це ще один музей під відкритим небом. Аполонія - грецька казка на території Албанії, справжній античний скарб.
Прибуття до чудового міста Вльора - місце зустрічі двох морів.
Повернення у готель.
Вечеря. Ночівля.

м.Берат, Албанія м.Берат, Албанія

5 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний час на морі.
Час дізнатися більше:
Екскурсія у Саранду/Бутринт/Джирокастру. (45 €).
Місто Саранда носить статус курортного міста. Портове місто Саранда відчиняє ворота в Іонічне море і з його набережної чудово видно грецькій острів Корфу.
Екскурсія в Бутринт.
Бутринт - археологічний парк з вражаючою начинкою. Такі місця дуже рідкісні в світі! ЮНЕСКО внесла Бутринт у свій список всесвітньої спадщини. Вражаючі, захоплюючі і унікальні експонати музею під відкритим небом в цей день відкриються для Ваших очей.
Дорогою екскурсія в м. Джирокастра.
В цей день висота буде до смаку усім, адже на Вас чекає місто на горі. Джирокастра переповнена колоритом. Тут багато сувенірних лавок з яскравими деталями албанського побуту і велика кількість пам’яток. Білі будиночки, бруковані вулички, багато рослинності і височезні гори - усі вони живуть в згоді один з одним. Тут приємно спостерігати за життям містян, адже вони з великою майстерністю повторюють побут своїх предків. Срібна фортеця - справжнє золото для міста!
Пізнє повернення у готель.
Вечеря. Ночівля.

6-7 ДЕНЬ
Сніданок/Вечеря.
Відпочинок на морі.

м.Саранда, Албанія

8 ДЕНЬ
Сніданок.

Виселення з готелю. 
Прибуття в м. Охрід, Македонія. 
Час дізнатися більше:
Екскурсія містечком та до монастиря святого Наума (15 €).
Місто Охрід знаходиться на березі глибокого озера з тою самою назвою. В цей день Ви побачите дивовижне місто з гарним наповненням. Велика кількість церков, вулички з брукованим камінням і приємні панорами на спокійне озеро.
Поселення у готель.
Вільний час.Купання на озері.
Вечеря (за додаткову плату у рибному ресторані з супроводом живої музики-15 Євро). 
Ночівля.

м. Джирокастра, Албанія м. Джирокастра, Албанія

9 ДЕНЬ
Сніданок. 
Виселення з готелю. Шопінг охрідських перлин.  
Виїзд до України
Нічний переїзд.

Охрід, Македонія м.Охрід, Македонія

10 ДЕНЬ
Прибуття в Україну.

В вартість туру включено:
• Проїзд автобусом єврокласу по всьому маршруту
• Супровід групи представником фірми по всьому маршруту
• Проживання:
- 6 ночей у Дурресі (Албанія)
- 1 ніч у м.Охрід (Македонія)
• Харчування згідно програми


В вартість туру не включено:
• Консульський збір транзитної візи (румунська, болгарська, хорватська, шенген - одна з перелічених, уточнювати у менеджера!)

• Страхування
• Вечеря у ресторані на березі озера Охрід з фолькльорною програмою 15 €; 
• Вхідні квитки в туристичні об'єкти:
- «Мечеть Етхем Бея» Тирана (1 € / ос.)
- «Національний історичний музей» Тирана (2,5 € / ос.)
- «Національна галерея» Тирана (2 € / ос.)
- «Етнографічний музей» Берат (2 € / ос.)
- «Музей Онуфрія» Берат (2 € / ос.)
- «Мечеть султана Баязид» Берат (1 € / ос.)
- «Фортеця» Берат (2 € / ос.)
- «Археологічний парк Аполлонія» Фієр (4  € / ос.)
- «Музей зброї» Джирокастра (2 € / ос.)
- «Етнографічний музей» Джирокастра (2 € / ос.)
- «Фортеця» Джирокастра (2 € / ос.)
- «Археологічний музей Бутринт» Саранда (5 € / ос.)
- «Амфітеатр» Дуррес (4 € / ос.)
- «Фортеця» Круя (1 € / ос.)
- «Музей Скандербега» Круя (2 € / ос.)  


Увага! Туроператор «Баварія-Тур» залишає за собою право змінювати послідовність реалізованої програми та в разі крайньої необхідності змінювати деякі факультативні програми на рівноцінні.

Туроператор «Баварія-Тур» не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також корки на дорогах та погодні умови, якщо це впливає на програму туру.

Корисні поради

ПАМЯТКА ТУРИСТА,ЩО ПОДОРОЖУЄ В АВТОБУСНОМУ ТУРІ

Туроператор "БАВАРІЯ-ТУР" бажає Вам приємного відпочинку і просить ознайомитися з основними правилами організації туристичної поїздки.
У разі спірних моментів, зверніться за роз'ясненнями до Вашого менеджера.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ
Час від'їзду з готелю на екскурсії, після технічних зупинок у дорозі визначає керівник групи (гід). Прохання не запізнюватись на місце збору групи.У разі запізнення туриста на збір групи та екскурсію, автобус їде ПІСЛЯ 5 ХВИЛИН ОЧІКУВАННЯ, а турист сам несе відповідальність за приєднання до групи. У разі неявки туриста в день від'їзду групи, гід залишає заяву в поліції і / або Посольстві України даної країни. Речі туриста залишаються на рецепції останнього  готелю чи в багажнику автобуса, якщо турист відстав від групи під час переїзду.
ПРОГРАМУ ТУРУ, де вказані адреси та телефони готелів, телефони Вашого гіда, завжди тримайте при собі (якщо Ви загубитеся по маршруту, Вам легше буде зв'язатися з групою). Вивчіть інформацію у Вашій путівці, це допоможе Вам зорієнтуватися у багатьох питаннях.
ПАСПОРТА під  час подорожі залишаються у туристів. В цілях безпеки рекомендуємо їх здати гіду на зберігання. У разі втрати або крадіжки паспорта у туриста в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста в консульство для відновлення документів, гід повинен залишатися з групою і може допомогти тільки порадою. У випадку, якщо паспорт туриста потрібно пред'явити в консульство для реєстрації термінів повернення, паспорт в обов'язковому порядку буде знаходитися у керівника групи протягом всієї поїздки.
Оригінал (у разі індивідуального полюса) або копія (у разі групового бланку) медичної страхівки повинні постійно перебувати у туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.
Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ речі на рецепції готелю, під час сніданку, не залишайте гроші й цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.
Можливість оформлення TAXFREE на зворотьному шляху під час перетину кордону на автобусі не гарантується (при перетині кордону в поїзді це можливо).
Заздалегідь подбайте про те, щоб у поїздці гід міг зв'язатися з Вами по телефону, з'ясуйте у Вашого телефонного оператора спосіб переходу на роумінг і вартість дзвінків. Рекомендуємо придбати інтернаціональну телефонну карту TRAVELSIM (в офісі компанії «Баварії-тур» або на маршруті в гіда).
Обмін грошей (євро або долари) на місцеву валюту Ви зможете провести у пунктах обміну. Ніколи не міняйте гроші з рук! Ваш гід завжди підкаже, як і де краще зробити обмін. Кредитні та платіжні картки - це оптимальне рішення для подорожі по Європі.
В Європі туалети часто платні, тому закладіть в бюджет поїздки невелику суму готівки на ці цілі.

ПОЇЗД
Зустріч з групою, в залежності від програми туру, відбувається на вокзалі в місті, зазначеному у Вашому інформаційному листі. Представник туроператора «Баварія-тур» видасть Вам путівки з зазначенням Вашого місця в поїзді і в автобусі, копією страховки, програмою туру, представить керівника групи, який зайде до Вас в купе в перші години після відправлення поїзда. Квитки групові, знаходяться у представника компанії «Баварія-тур» або керівника групи.(Якщо такий факт має місце)
Туроператор не має можливості регулювати стан вагона і роботу кондиціонера.

АВТОБУС
Автобус забезпечує проїзд туристів за маршрутом та екскурсіях, зазначених у програмі, а також при проведенні факультативних екскурсій, якщо проїзд в автобусі входить в їх вартість. В інших випадках (наприклад, забезпечення проїзду туристів у вільний час) автобус не використовується.
Посадка групи в автобус відбувається відразу після виходу з потяга.
Посадкове місце в автобусі визначається в міру надходження заявок, і остаточно закріплюється за туристом в момент внесення передоплати за тур.
Відлік рядів в автобусі проводиться від першого ряду, тобто починається відразу за водієм, номер Вашого ряду і місце (біля вікна або біля проходу) вказані в путівці. Ознайомитися зі схемою автобуса можна на нашому сайті.Два перші ряди зліва і справа (тобто 4 місця) призначені виключно для роботи водія та керівника групи, не можна займати їх в процесі фото  або відеозйомки, навіть на короткий час.
Зупинки автобуса при транзитних переїздах відбуваються з періодичністю щонайменше раз на 4:00 год, при мінімальному часовому інтервалі на 15 хвилин. Про місце, час і тривалість зупинок повідомляє керівник групи.
З метою Вашої безпеки і згідно з європейськими правилами заборонено стояти і пересуватися по салону під час руху автобуса.
Враховуючи комфорт всієї групи, туалет в автобусі використовується виключно в екстрених випадках. Під час переїздів передбачено спеціальні санітарні зупинки на 15-20 хв.
У салоні заборонено їсти морозиво та інші продукти, які можуть забруднити крісла автобуса, не можна зберігати і відкривати сильно пахнучі  продукти (консерви, риба, часник), користуватися різкими парфумами.
Завантаження / вивантаження багажу туристів, приготування гарячих напоїв НЕ ВХОДЯТЬ У ОБОВ'ЯЗКИ ВОДІЇВ. Надавати ці послуги вони можуть виключно за особистою ініціативою.
Усі Ваші побажання (температура в салоні, гучність звуку і т.д.) передаються через керівника групи або другого водія і регулюються, враховуючи побажання і інтереси всієї групи.
Під час транзитного (по маршруту) обіду, коли водій залишає автобус і закриває його, салон залишається без пасажирів.
Водії не несуть відповідальності за особисті речі, залишені в автобусі.
Не розмовляйте голосно під час розповідей гіда в автобусі, перегляду фільмів, щоб не заважати своїм сусідам;
Розпивання спиртних напоїв КАТЕГОРИЧНО заборонено.

ПРОХОДЖЕННЯ КОРДОНУ, МИТНИЦІ
Правила перетину кордонів України:
Закордонний паспорт з візою потрібно тримати напоготові, зняти з нього обкладинку і вийняти сторонні предмети.

На кордоні заборонена фото та відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, міняти гроші можна тільки, поставивши до відома керівника групи.
При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками.
Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д.)
Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десяти тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм, можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням країн Євросоюзу.
Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення. Якщо дитина подорожує з двома батьками довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини.
При поверненні на Україну від оподаткування звільняється ввезення товару на суму до 200 євро і вагою до 50 кг, або в разі ввезення єдиного неподільного предмету вартістю менше 300 євро.
У разі відмови в можливості виїзду туристу на кордоні з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи та ін) туристичний оператор не повертає вартість путівки.

ГОТЕЛІ
Розміщення в готелях по маршруту передбачає в переважній більшості випадків категорію 3-4 *. У кожному номері є туалет, душ або ванна, ТВ. Поселення в готелі в переважній більшості випадків відбувається після обіду / ввечері, по закінченні екскурсійної програми, виїзд з готелів - вранці після сніданку.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко - це розкладний диван або додаткове ліжко. За європейськими правилами вартість проживання туриста в тримісному і двомісному номерах однакова.
Забороняється шуміти в готелі після 22:00.
Користування міні-баром, платними ТВ каналами, сейфом, пральнею, хімчисткою та іншими послугами, в більшості готелів оплачується додатково. Часто в номерах є електрочайники та набори для чаю і кави, які входять у вартість проживання.
Наявність в номері холодильника, праски, фена не гарантується.

ХАРЧУВАННЯ
Сніданок - входить у вартість туру (виняток - сніданки на поромах за додаткову вартість). Сніданки в готелях можуть бути двох типів - порційний або буфет (шведський стіл). КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИНОСИТИ ПРОДУКТИ ЗА МЕЖІ РЕСТОРАНУ під час сніданку. За європейськими законами ці дії прирівнюються до крадіжки і адміністратор готелю має право викликати поліцію.
Обід - відводиться 45-60 хвилин під час екскурсійного дня в години, позначені гідом-супроводжуючим. Гід може порекомендувати ресторан або турист вирішує це питання самостійно.
Вечеря - у турах в дні відпочинку на морі вечеря входить у вартість туру, звичайно це буфет (шведський стіл). В інших випадках це питання вирішується туристами самостійно. Під час переїздів в турі ПО МОЖЛИВОСТІ, не на шкоду програмі можливо організувати відвідування супермаркетів.


ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ

Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втраті документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не шкодить  інтересам групи і не загрожує зміною програми.

В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:
забезпечення виконання програми туру,
інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи,
контроль проходження кордону,
розселення в готелях по маршруту і розсадження в автобусі, згідно заздалегідь затвердженим ваучерами та схемами,
забезпечення туристів країнознавчої інформацією в супроводі відео
та аудіо матеріалів,
взаємодія на маршруті з водіями автобуса, запрошеними гідами, офіційними службами,
проведення екскурсій в містах по маршруту, якщо це передбачено програмою,
організація і проведення додаткових (факультативних) екскурсій на маршруті, зазначених у програмі, при мінімальній кількості 15 чол на кожну екскурсію,
контроль дисципліни та правил поведінки туристів на маршруті.

 


Замовлення туру
Повна назва фірми*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека
Клієнтський онлайн-калькулятор - це корисна функція, яка дозволяє впродовж кількох секунд визначити основні параметри майбутнього туру, а також дізнатись сукупну вартість туру.
Дата туру:
Статус туриста:
Розміщення:
Примітка:Вартість туру актуальна при дотриманні термінів оплати туру. Сума до оплати залежить від комерційного курсу на день оплати.
Вартість туру:
Сума в гривнях при оплаті сьогодні
грн.
Документи мають бути надісланні не пізніше 3 днів після отримання анкет для заповнення.