Bavaria-tour

Компанія «Баварія-тур» запрошує Вас до плідної і взаємовигідної співпраці!

Укладення договору

Кожному новому партнеру (агентству), яке починає співпрацювати з ПП «Баварія-тур», необхідно укласти Агентський договір (далі Договір), після чого Ваша фірма може продавати тури «Баварії-тур» за цінами, вказаними в спецпропозиції, отримувати агентську знижку і приймати участь у бонусній  програмі.
Для цього необхідно роздрукувати Договір з сайту у двох  примірниках, завірити в установленому порядку печаткою та підписом керівника компанії.

До Договору додатково повинні бути прикладені копії наступних документів:

  • Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства (фізичної особи) або витягу з Державного реєстру.
  • Туристична ліцензія (при наявності)
  • Документ про систему оподаткування (Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ або Свідоцтво про сплату єдиного податку)

Бронювання місця в туристичній групі або замовлення індивідуального туру

Для бронювання місця в туристичній групі необхідна Заявка від туристичної фірми - агента. Укладення агентського договору про співпрацю є обов'язковою умовою до подачі заявки.

Заявку можна подати різними способами:

  • електронною поштою
  • за допомогою електронної форми on-line бронювання на сайті, розділ меню «Замовлення туру»

Заявку ви можете вважати прийнятою після отримання письмового підтвердження з підписом менеджера.

Разом з документами для оформлення туру Ви повинні надіслати нам «Анкету туриста», що знаходиться в меню сайту "Документи".

Посольства можуть запрошувати туристів на співбесіду або вимагати особистої подачі документів. При подачі документів в посольство Великобританії, як правило потрібна особиста присутність клієнта. Згідно розпорядження візових відділів Посольств країн Шенгенської угоди, після повернення з туристичної поїздки туристи зобов'язані надавати свої ОЗП в Посольства для контролю строків повернення, також можливий варіант особистого показу паспорта після повернення з поїздки. Процедура займе близько 10 днів, після цього паспорта будуть розіслані кур'єрською поштою турагентствам або віддані безпосередньо туристам.