Bavaria-tour

Туристична компанія «Баварія-тур» - це активний та цікавий відпочинок для тих, хто цінує якість і комфорт. Ми почали свою роботу в 2001 році, за цей час зарекомендували себе як стабільна та надійна компанія, що постійно розвивається.  Наше завдання задовольнити своїх туристів новими напрямками, цікавими турами, розширюючи партнерську програму, все більше вдосконалюючи свої знання і зміцнюючи переваги перед конкурентами.

Погодьтесь, як іноді складно витримувати цей скажений ритм життя, постійно поспішати, кудись бігти, щось робити. Іноді хочеться просто зупинитися і відпочити. В цьому Вам допоможе туроператор «Баварія-тур». Ми маємо пропозиції для туристів різних вікових категорій від економ пропозицій до VIP-обслуговування. Знайдіть свій райський куточок за помірну та оптимальну ціну разом з нами, відпочиньте від міської суєти і привезіть з собою приголомшливий позитивний заряд енергії і незабутні спогади.

Замовляючи тур у нас Ви завжди можете бути впевнені в якості наданих послуг, в нашій порядності та компетентності а також цілодобової та інформаційної підтримки. Ми постійно розширюємо спектр наших пропозицій і  послуг.

 «Баварія-тур» провадить гнучку систему співпраці з партнерами. Ми співпрацюємо з агентствами по всій Україні. У нас Ви можете придбати весь комплекс послуг або частину з того, що ми пропонуємо.

 Ми можемо:

  • скласти маршрут туру (згідно Вашої програми)
  • прорахувати вартість туру
  • зарезервувати готелі у необхідних країнах (згідно запиту)
  • надати візову підтримку
  • надати транспорт в оренду
  • надати кваліфікованого керівника групи зі знанням іноземних мов
  • вести постійний дистанційний супровід групи (телефон, скайп, інтернет).

Ми є багатопрофільним європейським оператором зі спеціалізацією - автобусні екскурсійні тури по Європі. Наші  тури  обслуговують автобуси єврокласу:  SETRAMERCEDES, NEOPLAN та мікроавтобуси. Наші водії - спеціалісти з великим водійським досвідом поїздок по Європі (у тому числі супровід дитячих груп).

Нашими страховими партнерами є компанії, які мають багаторічний досвід роботи, а партнерами приймаючої сторони туроператора «Баварія-тур» є компанії з лідерськими позиціями на ринку туристичних послуг.

Оскільки туроператор «Баварія-тур» має акредитації в багатьох іноземних представництвах, це дає змогу нам організовувати тури у різні країни, а саме: в Італію, Чехію, Іспанію, Португалію, Бельгію, Францію, Індію, Голландію, Швецію, Австрію, Англію, Польщу, Болгарію, Румунію, Сербію, Німеччину, Словаччину, Угорщину, Словенію, Росію, Люксембург, Туреччину, Грецію, Албанію, Хорватію, Грузію, Чорногорію та Андору, а також по всій території України.

По напрямках Болгарія, Чорногорія, Греція, Хорватія у нас розроблені власні чартерні програми.

Ми маємо укладені договори з авіакомпаніями України. В дні вильотів організовуємо трансфери як по Україні, так і закордоном.

Ми працюємо упродовж цілого року.

Окрім стандартних турів (згідно програм, розроблених нами) компанія займається розробкою турів за індивідуальною програмою.

Ми пропонуємо:

-          дитячі тури
-          фестивалі
-          навчальні мовні програми у Великобританії, Чехії та Іспанії
-          стажування молоді за кордоном
-          корпоративні тури
-          відвідання виставок, семінарів тощо. 

З 2015 року  «Баварія-тур» відкрила відділ по роботі з клієнтами. Заявки на індивідуальне замовлення Ви можете залишити за контактами:

-          агентське замовлення: zaiavka-bavaria@tur.lviv.ua

-          клієнтське замовлення: office@tur.lviv.ua

Головний офіс компанії знаходиться у Львові.

Запропонувати свою програму туру чи обрати тур з переліку Ви можете на нашому сайті www.bavaria-tour.com.ua.

Туроператор «Баварія-тур» має власну унікальну інформаційну систему, а також систему on-line бронювання. Це дає можливість проаналізувати ситуацію щодо місць в автобусах, літаках, готелях, підбору оптимального туру, оперативного бронювання і миттєвого підтвердження заявки в системі on-line.

ВІДПОЧИВАЙМО РАЗОМ!

.