Bavaria-tour

Шановні партнери!

Туроператор «Баварія-тур» пропонує подорожі практично по всьому світу і відпочинок на будь-який смак. Щоб Ваші клієнти без проблем змогли обрати цікавий їм туристичний продукт, ми пропонуємо Вам послуги з пошуку і бронювання наших турів безпосередньо у Вас на сайті. Це можна реалізувати двома способами:

          • Просте підключення Модуля онлайн-пошуку (скрипт на нашому сайті) Це найбільш простий варіант, для реалізації якого не буде потрібно досвід в програмуванні. Він дозволяє працювати разом з клієнтом, демонструючи ціни, в які вже включена комісія агентства. Вам достатньо зайти в конструктор модуля онлайн-пошуку, в якому вибрати фільтри, по яких буде доступний пошук туру (місто вильоту, країни і типи турів, реалізацією яких ви займаєтеся, і деякі значення за замовчуванням). Після цього необхідно відображений код на сторінку вашого сайту в те місце, де ви хочете бачити форму пошуку.

          • Розширене підключення Модуля онлайн-пошуку (скрипт встановлюється на ваш сайт) Цей метод є модифікацією першого способу і вимагає мінімальних знань в HTML-верстки. Він також, як і перший спосіб, дозволяє Вам інтегрувати форму пошуку турів на Ваш сайт, але в ньому є додаткова можливість зміни дизайну форми і розташування пошукових фільтрів на ній.